بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

خبر ورزشی - 27 خرداد 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی اسطوره های انگلیس - منتخب جهان

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

چمنیان: اول جام جهانی بعد قهرمانی آسیا
پنجشنبه, 29 شهریور 1397 ساعت 16:23
چمنیان: اول جام جهانی بعد قهرمانی آسیا
تیم ملی نوجوانان ایران برای حضور در جام ملت های نوجوانان آسیا به کشور مالزی سفر کرده و فردا اولین بازی اش را انجام می دهد.

به گزارش" توپ 90" تیم ملی نوجوانان ایران با مربیگری عباس چمنیان برای حضور در جام ملت های آسیا به کشور مالزی رفته و فردا در اولین بازی به مصاف تیم ملی اندونزی می رود. عباس چمنیان سرمربی تیم ملی نوجوانان در رابطه با شرایط این تیم گفت:«مسلما بازی سختی داریم. هر شانزده تیمی که در مسابقات شرکت کرده اند تیم های آماده و تجهیز شده ای هستند و در رده های نوجوانان نمی توان خیلی به نام و سابقه تیم ها توجه کرد.»


او افزود:« این استراتژی همیشه در تیم ملی نوجوانان وجود داشته که همه حریفان را به عنوان حریفانی قدرتمند شناخته و برای همه بازی ها آماده خواهد بود.» چمنیان اضافه کرد:« بازی اول خیلی بازی مهمی است ، گام اول است و نشان دهنده خیلی چیزها از جمله قابلیت ها و توانایی های تیم ها است. ما تیم اندونزی را می شناسیم و با هند و ویتنام هم قبلا بازی کردیم و شناخت کافی از آن ها هم داریم.»


چمنیان گفت:« کار سختی داریم اما با توجه به ظرفیت ها و کاری که کرده ایم امیدوار هستیم و بازی به بازی پیش می رویم تا به اهدافمان برسیم. ما می خواهیم توان فوتبال ایران که بازی زیبا همراه با کسب نتیجه است را نمایش بدهیم و پله پله به هدف هایمان که ابتدا صعود به جام جهانی و هدف دوم کسب قهرمانی برسیم.»


او درباره حریفان تیم ملی گفت:« سخت ترین حریف ما خودمان هستیم و اگر نتوانیم قابلیت های خودمان را نشان دهیم خودمان بزرگترین مانع خواهیم شد. بعد از آن باید تیم های مختلف را شکست دهیم، فعلا تمام تمرکز ما و سخت ترین حریفمان بعد از خودمان تیم اندونزی است.» او اضافه کرد:« به نظر من هر شانزده تیم حاضر در مسابقات شانس قهرمانی دارند.هدف گذاری ما این است که با توجه به ظرفیت بچه ها و آمادگی شان بهترین عملکرد را داشته باشیم. تجربه نشان داده تیم هایی که عملکرد بهتری دارند نتایج بهتری هم می گیرند.»


سرمربی تیم ملی نوجوانان همچنین گفت:« همه چیز اینجا خوب است اما ای کاش زمین تمرین بهتری داشتیم ضمن اینکه فاصله اقامتگاه ما تا زمین تمرین زیاد است و این موضوع ما را اذیت کرده اما باید خودمان را با شرایط تطبیق بدهیم و مشکلات را فراموش کنیم. ما برای هدف دیگری به اینجا آمدیم و تمام تمرکزمان را هم روی آن می گذاریم.»