بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

خبر ورزشی - 22 مهر 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی ژاپن 4 - اروگوئه 3 (دوستانه)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

برنامه کامل بازی های جام ملت های آسیا (نوجوانان)
چهارشنبه, 28 شهریور 1397 ساعت 11:15
برنامه کامل بازی های جام ملت های آسیا (نوجوانان)
هجدهمین دوره رقابت‌های زیر ۱۶ سال قهرمانی آسیا از پنجشنبه ۲۹ شهریورماه  به میزبانی مالزی برگزار می‌شود.

به گزارش "توپ 90"، در این رقابت ها  ملی‌پوشان ایران که در دوره گذشته در هند به مقام نایب قهرمانی دست یافتند، با تیم‌های هند، ویتنام و اندونزی هم‌گروه هستند.


چهار تیم برتر این بازی ها همانند دوره گذشته شانس حضور در بازی های جام جهانی را به دست خواهند آورد. جام جهانی نوجوانان یا همان بازی های زیر 17 سال هر دو سال یک بار برگزار می شود. تیم ملی نوجوانان در جام جهانی که اتفاقا همانند جام ملت های آسیا در هند برگزار شد بسیار درخشان ظاهر شد و توانست تا مرحله یک چهارم نهایی پیش برود. تیم ملی نوجوانان در این مرحله با شکست 3-1 در برابر اسپانیا شانس حضور در جمع چهار تیم برتر بازی ها را از دست داد.


گروه بندی این مسابقات به شرح ذیل است:


گروه A: مالزی - ژاپن - تایلند - تاجیکستان
گروه B: کره‌شمالی - عمان - یمن - اردن
گروه C: ایران - ویتنام - هندوستان - اندونزی
گروه D: عراق - کره جنوبی - استرالیا - افغانستان


همچنین برنامه رقابت های نوجوانان آسیا در ادامه می آید:


پنج‌شنبه ۲۹ شهریور


مالزی - تاجیکستان / ساعت ۱۳
ژاپن - تایلند / ساعت ۱۷:۱۵


جمعه ۳۰ شهریور


عمان - یمن / ساعت ۱۳
ایران - اندونزی / ساعت ۱۳
کره شمالی - اردن / ساعت ۱۷:۱۵
ویتنام - هند / ساعت ۱۷:۱۵


شنبه ۳۱ شهریور


عراق - افغانستان / ساعت ۱۳
کره جنوبی - استرالیا / ساعت ۱۷:۱۵


یکشنبه اول مهر


تایلند - مالزی / ساعت ۱۳
تاجیکستان - ژاپن / ساعت ۱۷:۱۵


دوشنبه دوم مهر


اردن - عمان / ساعت ۱۳
هند - ایران / ساعت ۱۳
اندونزی - ویتنام / ساعت ۱۷:۱۵
یمن - کره شمالی / ساعت ۱۷:۱۵


سه‌شنبه ۳ مهر


استرالیا - عراق / ساعت ۱۳
افغانستان - کره جنوبی / ساعت ۱۷:۱۵


چهارشنبه ۴ مهر


مالزی - ژاپن / ساعت ۱۳
تایلند - تاجیکستان / ساعت ۱۳


پنجشنبه ۵ مهر


کره شمالی - عمان / ساعت ۱۳
یمن - اردن / ساعت ۱۳
ایران - ویتنام / ساعت ۱۷:۱۵
هند - اندونزی / ساعت ۱۷:۱۵


جمعه ۶ مهر


عراق - کره جنوبی / ساعت ۱۳
استرالیا - افغانستان / ساعت ۱۳


* مرحله یک چهارم نهایی


یک‌شنبه ۸ مهر


تیم اول گروه A با تیم دوم گروه B / ساعت ۱۳
تیم اول گروه B با تیم دوم گروه / A  ساعت ۱۷:۱۵


دوشنبه ۹ مهر


تیم اول گروه C  با تیم دوم گروه / D  ساعت ۱۳
تیم اول گروه  D با تیم دوم گروه C / ساعت ۱۷:۱۵


لازم به توضیح است، دیدارهای مرحله نیمه نهایی روز پنج‌شنبه ۱۲ مهر و بازی فینال روز یکشنبه ۱۵ مهرماه برگزار خواهد شد.