بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

هدف - 27 خرداد 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی اسطوره های انگلیس - منتخب جهان

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

برانکو:به بازیکن‌هایم افتخار می‌کنم
سه شنبه, 27 شهریور 1397 ساعت 17:26
برانکو:به بازیکن‌هایم افتخار می‌کنم
برانکو ایوانکوویچ در حاشیه تمرین سرخپوشان یک روز پس از پیروزی بزرگ برابر الدحیل به تمجید از شاگردان و هواداران تیمش پرداخت.

به گزارش "توپ 90"، برانکو ایوانکوویچ سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس پس از پیروزی فراموش نشدنی و دراماتیک روز گذشته برابر الدحیل قطر امروز در حاشیه تمرین سرخپوشان در جمع خبرنگاران به تمجید از هواداران و شاگردانش پرداخت و گفت: امروز در جلسه قبل از تمرین واقعا نمی دانستم به بچه ها چه چیزی بگویم، چون آنقدر استحقاق تمجید داشتند که حرفی برای گفتن نبود. چیزی از خودشان نشان دادند که مشخصه تیم های بسیار بزرگ است؛ تیم های ایرانی خیلی کم بتوانند با این روش به بازی برگردند؛ حتی در کرواسی و حتی دنیا هم تیم ها نمی توانند اینگونه به بازی برگردند. اینکه 2 بر صفر در نیمه اول بازی را عقب باشید و با تیمی بازی کنید که برای قهرمانی آسیا بسته شده ولی ببرید! بچه ها لیاقت داشتند و یک کیفیت روحی، روانی، انگیزه‌ای، اعتقادی و اعتماد بالا به توانایی های خودشان داشتند.


وی ادامه داد: چون ما تیم دسته سومی را نبردیم بلکه تیمی را بردیم که شما یادتان می آید چه زمانی باخته؟! یک سال و نیم پیش باخته و آن هم به خود ما باخته. یعنی بدون یک باخت قهرمان کشورشان بودند و 9 تا بازی در لیگ قهرمانان آسیا را برده بودند و موفق ترین تیم در لیگ قهرمانان بودند ولی اینجا به ما باختند و بسیار بسیار هزینه کردند و تقویت کرده بودند و به خاطر همین خیلی خوشحالم که بازیکنانم اینگونه بازی کردند و تبریک می گویم به آنها و آن چیزی که خیلی مهم است اینکه وقتی که باخته بودیم هم تماشاگران ما را تنها نگذاشتند و ناامید نشدند و اجازه ندادند بچه ها از نظر روحی به زانو بیافتند و مدام تشویق کردند که ادامه بدهید و به خاطر همین هم خوشحالم که توانستیم هوادارنمان و ایرانی ها را شاد کنیم.


سرمربی پرسپولیس با اشاره به اینکه بازیکنانش مصدوم بودند ولی بازی کردند، عنوان کرد: ماهینی مصدوم بود بازی کرد؛ بشار مصدوم بود؛ سید ضربه خورده بود؛ احمد هم همینطور و انصاری هم دیدید چطور بازی کرد ولی هیچ کس را ندیدید که بگوید درد دارم و بازی نمی کنم.


برانکو در مورد بازی بعدی پرسپولیس در نیمه نهایی آسیا برابر السد توضیح داد: السد امسال از سال قبل بهتر است؛ گابی را از اسپانیا آورده اند و خط هافبکشان را بیشتر تقویت کرده اند و دیدید در تهران مقابل استقلال چگونه بازی کردند. در واقع الان نیمه نهایی است. قبل از یک چهارم نهایی هم گفتم که در لیگ قهرمانان اصلا تیم ضعیف وجود ندارد. رسیدن به نیمه نهایی لیگ قهرمانان یک موفقیت عظیم مخصوصا برای ما است که در یک سال اخیر عملا 5 ملی پوش از دست دادیم. طارمی، سروش، امیری، محرمی و فرشاد رفتند و هیچ کس را نتواسنتیم بیاریم و واقعا به شاگردانم افتخار می کنم.


ادامه دارد