بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

گل - 25 آذر 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه فوتسال ایران 3 - لبنان 2 (زیر 20 سال آسیا)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

عصبانیت از علوان زاده عامل اخراج برانکو
سه شنبه, 27 شهریور 1397 ساعت 16:39
عصبانیت از علوان زاده عامل اخراج برانکو
در آخرین دقایق بازی برانکو ایوانکوویچ از کنار زمین اخراج شد، آن هم در شرایطی که به نظر می رسد او هیچ اعتراضی علیه داور انجام نداده بود.

به گزارش "توپ 90"، پس از گل سوم پرسپولیس به الدحیل سرخپوشان پایتخت شرایط بسیار سختی را تجربه کردند. استرس دریافت گل و حذف از رقابت ها بسیار مشهود بود اما شاگردان برانکو ایوانکوویچ با حفظ توپ و انتقال آن به زمین حریف تلاش می کردند زمان بازی را به شکل فوتبالی سپری کنند و به مرحله بعد بروند. در آخرین لحظات وقت های اضافی، روی حرکت احسان علوان زاده و عدم توانایی مدافع الدحیل در کنترل توپ، پرسپولیسی ها صاحب یک پرتاب اوت شدند.

در این لحظه (95:05) هیچ کدام از بازیکنان پرسپولیس برای پرتاب اوت داوطلب نشدند و این در حالی بود که برانکو با اعتراض به این حرکت، از علوان زاده می خواست که سریع تر بیاید و بازی را از سر بگیرد. در همین شرایط 30 ثانیه از زمان بازی هدر رفت و خشم برانکو هم بیش تر شد. او یک بار توپ را آرام به زمین کوبید و از بازیکنان بار دیگر درخواست کرد که برای پرتاب اوت به کنار خط بیایند، در همین وضعیت ایرماتوف دقیقا روبروی او حضور داشت. برانکو دفعه بعد محکم تر توپ را به زمین کوبید و به علوان زاده دستور پرتاب اوت را داد که در این صحنه ایرماتوف او را اخراج کرد! این در حالی بود که برانکو هیچ اعتراضی به روشن ایرماتوف نداشت و دلیل عصبانیتش هم اتلاف وقت شاگردانش بود!

اما حتی پس از این اخراج بحث برانگیز و شک و شبهه دار هم برانکو اعتراضی به ایرماتوف انجام نداد و با قبول تصمیم او، به خارج از زمین رفت.

حالا مشخص نیست مدت محرومیت برانکو یک بازی خواهد بود یا بیشتر. این بستگی به گزارشی دارد که داور مسابقه در پایان، از این بازی داشته باشد و احتمال دارد محرومیت به چند جلسه هم برسد. اما مسئله مشخص این است که برانکو ایوانکوویچ سرمربی تیم پرسپولیس هیچ رفتار خلاف مقرراتی انجام نداد و تمام اعتراضش به بازیکنان خودی بود که چرا برای پرتاب اوت جلو نمی آیند!

باشگاه پرسپولیس می تواند به همین یک جلسه محرومیت حاصل از اخراج هم اعتراض کند اما تصمیم نهایی با AFC خواهد بود.