بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

خبر ورزشی - 29 فروردین 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی نفت‌ مسجدسلیمان 0 - استقلال خوزستان 0

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

نقدداوری جنجالی رضا کرمانشاهی ـ سعید مظفری‎زاده
چهارشنبه, 21 شهریور 1397 ساعت 22:15
نقدداوری جنجالی رضا کرمانشاهی ـ سعید مظفری‎زاده
سعید مظفری زاده داور بین المللی سابق فوتبال ایران به نقد داوری رضا کرمانشاهی در پایان مسابقه پرسپولیس ـ نساجی پرداخته است.

به گزارش "توپ 90"، سعید مظفری زاده کارشناس داوری توپ 90 قضاوت رضا کرمانشاهی در بازی پرسپولیس ـ نساجی را بجا ارزیابی کرد و تنها ایرادی که به این داور گرفت کنترل اعتراضات دو تیم در طول بازی بود.


کارشناسی بازی پرسپولیس ـ نساجی را از نگاه مظفری زاده در زیر بخوانید:
* دقیقه 3 شوت مهاجم پرسپولیس در محوطه جریمه به دست مدافع نساجی برخورد کرد که با توجه به شرایط طبیعی بدن و نحوه برخورد توپ با دست دستور رضا کرمانشاهی داور باتجربه این مسابقه برای ادامه بازی کاملا درست بود.
* در دقایق پایانی نیمه اول بازی پر برخورد و تا حدودی خشن دنبال شد که داور مطابق قانون در چند مورد از کارت زردش استفاده کرد و بازیکنان خاطی را جریمه کرد.


* در دقیقه 65 تکل بی ملاحظه علی شجاعی بازیکن نساجی روی کمال کامیابی نیا مستحق کارت زرد بود که کرمانشاهی به درستی و مطابق با قانون بازیکن خاطی را جریمه کرد و اعتراض بازیکنان و کادرفنی نساجی به دومین کارت زرد این بازیکن بی مورد بود.


* نکته ای که باید به آن اشاره کنم اعتراضات زیاد و بی نظمی بود که از طرف نیمکت نساجی در طول مسابقه و خصوصا در این صحنه شاهد بودیم که برخورد ضعیف داور سبب شد تا دقایق پایانی این اعتراض ها ادامه داشته باشد و حتی در دقایق پایانی دیدیم که نیمکت پرسپولیس هم در قبال تصمیمات داور شروع به اعتراض کردند.


* داوران باید در جریان باشند که به هیچ وجه نباید اعتراض های نیمکت ها و بازیکنان در کار آنها دخالت کنند و تصمیمات آنها را زیر سوال ببرند. باید بسیار جدی تر با آنها برخورد کنند.
* در پایان مسابقه کمال کامیابی نیا در محوطه جریمه با بی احتیاطی با بازیکن نساجی که توپ را در ابتدا در محوطه جریمه زده بود برخورد کرد و تصمیم داور درست بود و اعتراض برانکو به آن بی مورد بود.