بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

خبر ورزشی - 29 فروردین 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی نفت‌ مسجدسلیمان 0 - استقلال خوزستان 0

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

محمدی‌فر: امسال در جام حذفی شگفتی می‌سازیم
چهارشنبه, 21 شهریور 1397 ساعت 15:34
محمدی‌فر: امسال در جام حذفی شگفتی می‌سازیم
مدافع راست تیم فوتبال پارس جنوبی جم می گوید که این تیم می خواهد شگفتی سال گذشته را اینبار در لیگ تکرار کند.

به گزارش "توپ 90"، سعید محمدی فر مدافع راست پارس جنوبی پس از پشت سر گذاشتن مصدومیت حالا برای دیدار مقابل پیکان در جام حذفی آماده حضور در ترکیب این تیم است. محمدی فر درباره شرایط پارس جنوبی در این فصل به خبرنگار ما می گوید: درست است مانند فصل گذشته نتیجه نگرفته ایم اما نباید توقعات از ما بالا برود. پارس جنوبی در این فصل یک تیم جدید ساخته است که کادرفنی برای موفقیت این تیم تلاش می کند.


مدافع راست پارس جنوبی درباره دیدار مقابل پیکان با اعتماد به نفس صحبت می کند: هدف ما ماندن در جام حذفی است و به امید خدا قهرمانی است. جام حذفی جام شگفتی هاست و ما به کمک بازیکنان و هواداران مان به دنبال موفقیت در دیدار مقابل پیکان هستیم. می خواهیم با صعود به مراحل بعدی شگفتی سال گذشته را این بار به جای لیگ در جام حذفی تکرار کنیم.


محمدی فر درباره وضعیت خودش می گوید: یک مصدومیت جزئی داشتم که با کمک کادر پزشکی برطرف شده و آماده حضور در ترکیب تیم در صورت صلاحدید کادرفنی هستم. امسال به مانند دو فصل گذشته در تیم ما هیچکس حضورش در ترکیب تضمین شده نیست و در هر تمرین باید تلاش کنیم تا نظر سرمربی تیم را جلب کنیم. همین مساله سبب شده تا تمرینات پرنشاطی را پشت سر بگذاریم. خودم به شخصه برای دیدار با پیکان انگیزه زیادی دارم.


بازیکن پارس جنوبی درخصوص مسائل مالی هم اینگونه جواب می دهد: همه تیم ها مشکل دارند و ما خدا را شکر مدیری جوان و پرتلاشی چون آقای رضائیان را بالای سر خود داریم. مدیرعامل باشگاه شبانه روز برای برطرف شدن مشکلات تلاش می کند و ما هم چون این تلاش را می بینیم به آینده امیدوار هستیم. در حال حاضر چک 30 درصد قراردادمان را گرفته ایم و مشکلی از این بابت وجود ندارد.