بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

هدف - 31 فروردین 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه‌بازی پاری‌سن‌ژرمن 3 - موناکو 1 (هتریک‌امباپه)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

علی علیپور به مدار گلزنی برمی‌گردد
چهارشنبه, 21 شهریور 1397 ساعت 14:34
علی علیپور به مدار گلزنی برمی‌گردد
مهاجم پرسپولیس بعد از اینکه مقابل نفت آبادان تک گل تیمش را به ثمر رساند، اکنون مقابل هم‌استانی‌های خود به دنبال تداوم این اتفاق است.

به گزارش "توپ 90"، علی علیپور که با دو گل زده در فصل جدید نیز به دنبال تکرار موفقیت لیگ هفدهم است تا بتواند جشن آقای گلی را بر پا کند، در هفته ششم باید برابر هم‌استانی‌های خود قرار گیرد.


علیپور که در زمان جشن صعود نساجی مازندران با حضور در استادیوم اکباتان، شاهد دیدار این تیم برابر راه آهن بود تا تمایل قلبی خود را به هم‌استانی‌هایش نشان دهد، اینبار در قالب رقیب برابر آنها حاضر خواهد شد. علیپور در این فصل دو گل  به ثمر رسانده و اکنون جنگ بزرگی برای نمایش شایستگی‌هایش برای مهاجم صاحبنام نساجی مازندران پیش رو دارد. جدال محمد عباسزاده و علی علیپور از صحنه‌های جذاب بازی امشب محسوب خواهد شد و باید دید در نهایت کدامیک موفق خواهند شد تیم‌شان را به هدف برسانند.


علیپور اما در این بازی بدشانسی بزرگی نیز خواهد داشت و آن غیبت بشار رسن به عنوان خلاق‌‎ترین و پاسورترین هافبک این تیم است، بازیکنی که حضورش می‌توانست شانس بیشتری برای گلزنی او به وجود بیاورد و باید دید دیگر بازیکنان سرخپوش این شانس را نصیب مهاجم گلزن تیم خود خواهند کرد یا خیر.