بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

خبر ورزشی - 27 دی 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بسکتبال کلیولند کاوالیرز - پورتلند بلیزرز

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

روزی که نکونام قهرمانی را با مهدوی‌کیا تقسیم کرد
چهارشنبه, 21 شهریور 1397 ساعت 14:00
روزی که نکونام قهرمانی را با مهدوی‌کیا تقسیم کرد
جواد نکونام دوران کم حاشیه‌ای را در طول بازیگری پشت سر گذاشته است و این مساله باعث شده تا در بین طرفداران پرسپولیس نیز کمترین چالش را داشته باشد.

به گزارش "توپ 90"، جواد نکونام دو دوره بازیگری را در فوتبال ایران با پیراهن پاس تهران و استقلال پشت سر گذاشته و در این مدت کمترین حاشیه و چالش را با طرفداران پرسپولیس پشت سر گذاشته است. در تاریخ تقابل‌های سرمربی کنونی نساجی مازندران که خود را امروز مهیای تقابل با پرسپولیس می‌کند شاید تنها سه صحنه درگیری لفظی کوتاه با علی کریمی، پیام صادقیان و محسن بنگر دیده شود. با این حال او با حرکتی قابل تقدیر بعد از قهرمانی‌اش با استقلال، ستایش هواداران پرسپولیس را نیز متوجه خود کرد.


پرسپولیس یحیی گل محمدی با حضور در فینال جام حذفی به دنبال قهرمانی در این رقابت‌ها و پایان دادن به ناکامی‌های خود بود. تیمی که حواشی بزرگی را دنبال خود می‌دید و شاید این قهرمانی مرهمی بر زخم‌های آنها می‌شد اما در نهایت جام را به سپاهان داد و از دستیابی به این عنوان محروم ماند. در این بازی مهدوی کیا دقایق کوتاهی برای تیم یحیی به میدان رفت و در پایان خداحافظی رسمی‌اش از دنیای بازیگری را بدون حضور هم‌تیمی‌ها و کادرفنی تیم برگزار کرد. مساله‌ای که خشم هواداران پرسپولیس را افزایش داده بود.


نکونام اما بعد از قهرمانی با استقلال در همان فصل در لیگ برتر، در جشن قهرمانی این تیم زیر پیراهنی با عکس مهدی مهدوی کیا بر تن کرد تا ضمن تابو شکنی بزرگی که می‌توانست با توجه به قرار گرفتن عکس کاپیتان رقیب سنتی برای او دردسرساز شود، با ستایش هواداران پرسپولیس نیز مواجه شد.