بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

خبر ورزشی - 29 فروردین 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بسکتبال فیلادلفیا سیکسرز - بروکلین نتس

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

فوت کوزه گری جادوگر برای رشتی‌ها (عکس)
چهارشنبه, 21 شهریور 1397 ساعت 12:48
فوت کوزه گری جادوگر برای رشتی‌ها (عکس)
علی کریمی همراه با تیم سپیدرود رشت در یکی از حساس‌ترین مسابقات خود روز جمعه در دربی گیلان به مصاف ملوان بندرانزلی می‌رود. 

به گزارش "توپ 90" علی کریمی در دومین تجربه این فصل خود همراه با سپیدرود رشت در مسابقات جام حذفی مقابل ملوان بندرانزلی قرار می‌گیرد تا یکی از مهم‌ترین تجربه‌های خود را پشت سر بگذارد. 


سپیدرودی‌ها فصل گذشته در جام حذفی باز هم به ملوان برخورد کردند و در خانه با نتیجه 2-1 مقابل رقیب دیرینه خود شکست خوردند و حالا دیدار روز جمعه نبرد انتقامی برای آن‌ها محسوب می‌شود. علی الخصوص کری چند روز اخیر طرفداران دو تیم در فضای مجازی هم جو را ملتهب‌تر کرده و از طرفی انگیزه بازیکنان را بالا برده است. 


در این میان علی کریمی هم که از حساسیت زیاد این دیدار با خبر است در روزهای اخیر تمرینات تیمش را به زمین چمن طبیعی منتقل کرده و بر روی عملکرد فرد به فرد شاگردانش نظارت می‌کند. او در چند تمرین آخر سپیدرود تمرینات بخش هجومی را شخصا بر عهده گرفته و نکات فنی زیادی را به مهاجمان و هافبک‌های خود گوشزد می‌کند. قرمزپوشان رشتی تا به اینجای مسابقات لیگ برتر تنها دو گل به ثمر رسانده‌اند که هر دوی آن‌ها از روی نقطه پنالتی بوده است. حال تماشاگران این تیم امیدوارند با حضور کریمی مشکلات بخش هجومی سپیدرود حل شود و سرافرازی آن‌ها در دربی حساس ال گیلانو رقم بخورد.