بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

استقلال - 9 آبان 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی بارسلونا 1 - چلسی 2

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

آیا دایی به پرسپولیس پالس مثبت می دهد؟
چهارشنبه, 21 شهریور 1397 ساعت 13:28
آیا دایی به پرسپولیس پالس مثبت می دهد؟
سرمربی سایپا یکی از طلبکاران باشگاه پرسپولیس که گفته می شد این باشگاه با مذاکراتی توانسته رضایت او را جلب کند اما انگار هنوز این اتفاق رخ نداده است.

به گزارش" توپ 90" ماجرای کسب مجوز حرفه ای باشگاه پرسپولیس در آخرین روز با حواشی و چالش های متعددی روبرو شد و بی شک یکی از این چالش ها طلب میلیاردی علی دایی از این باشگاه بود. دایی که نسبت به برخورد و بی تفاوتی مدیران پرسپولیس ناراحت بود و حتی به خاطر مسایل مالیاتی با مشکل ممنوع الخروجی مواجه شده بود بعد از این اتفاقات اعلام کرد تا وصول کامل مطالباتش رضایت نخواهد داد. اما باشگاه پرسپولیس نیز در آخرین روز مهلت ارسال مدارکش به کنفدراسیون فوتبال آسیا اعلام کرد که ظرف 24 آینده (تا پایان روز دوشنبه) با علی دایی نیز به توافق خواهد رسید. بعد از این بود که این خبر منتشر شد که برخی از اعضای رده بالای فدراسیون فوتبال برای حل مشکل پرسپولیس با دایی با شهریار صحبت و مذاکره کرده اند.


علی دایی اما در کنفرانس مطبوعاتی قبل از بازی این تیم برابر سرداربوکان در جام حذفی این موضوع که کسی از سوی فدراسیون فوتبال با او تماس گرفته را رد می کند. او گفت:«  من با کسی صحبتی نداشتم و به غیر از نبی با احدی صحبت نکردم چون او از دوستان قدیمی من است و جلسه‌ای دوستانه با او داشتم.»


البته محمد مهدی نبی یکی از قدیمی ترین اعضای فدراسیون فوتبال و رئیس کمیته بدوی صدور مجوز حرفه ای است و همانطور که دایی می گوید دوستی قدیمی با او دارد. نبی در دوران های مختلف پست های مهمی در فدراسیون فوتبال و تیم ملی داشته و از این نظر با بازیکنانی مثل دایی رابطه نزدیکی دارد.


براساس صحبت های دایی می توان نتیجه گرفت محمد مهدی نبی که حتی در چند مقطع صحبت از مدیرعاملی اش در پرسپولیس بوده با دایی درباره کوتاه آمدن یا کمک کردن به حل مشکل پرسپولیس مذاکراتی را انجام داده و با توجه به اینکه علی دایی درباره نبی در کنفرانسش خیلی مثبت صحبت کرد به نظر می رسد او بتواند در حل این مشکل پرسپولیسی ها را کمک کند.


علی دایی درحال حاضر بزرگترین طلبکار پرسپولیس است و شاید حل مشکل بدهی به او بتواند بخش مهمی از مشکلات پرسپولیس را حل کند هرچند مسعود همامی ، میثاق معمارزاده و محمد قاضی نیز طلبکارانی هستند که ادعا می کنند پرسپولیسی ها هنوز تکلیف طلبشان را مشخص نکرده است.