بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

ابرار ورزشی - 2 مرداد 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی بارسلونا 1 - چلسی 2

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

پاسخ مهدی ترابی به انتقادها
چهارشنبه, 21 شهریور 1397 ساعت 13:13
پاسخ مهدی ترابی به انتقادها
ستاره جوان سایپا و پرسپولیس در بازی تدارکاتی تیم ملی برابر ازبکستان نمایش خوبی داشت و تنها گل ایران را به ثمر رساند.

به گزارش" توپ 90" مهدی ترابی در حالی که به نظر می رسید در این فصل از رقابت ها از دوران اوجش فاصله گرفته است برای بازی با ازبکستان توسط کی روش به تیم ملی دعوت شد و توانست تنها گل ایران را به ثمر برساند.


ترابی در ابتدای فصل با پرسپولیس قرارداد بست اما به دلیل محرومیت این تیم باید نیم فصل اول را در سایپا بازی کند. با این وجود از ابتدای فصل بازی های ترابی زیر ذره بین منتقدان قرار داشت و او نیز به جز دو بازی اول سایپا که نود دقیقه در ترکیب تیم بود در چهار بازی دیگر به ترتیب 76 دقیقه، 23 دقیقه ، 89 دقیقه و 9 دقیقه به میدان رفت و در آخرین بازی اش برای سایپا که از دقیقه 81 به میدان آمد یک پاس گل داد.


 این در حالی است که ترابی در فصل گذشته با 10 گل زده و 8 پاس گل یکی از بهترین های لیگ برتر بود هرچند در خط حمله یک بازیکن مکمل به نام علی قلی زاده داشت. ترابی و قلی زاده از سن خیلی پایین در سایپا و در کنار هم بازی می کردند و امسال در ابتدای فصل قلی زاده به شارلوای بلژیک رفت.


دربازی شب گذشته ترابی در حالی به میدان آمد که علی قلی زاده در ترکیب تیم ملی بازی می کرد و روی گلی که ترابی توانست به ثمر برساند نیز قلی زاده نقش اصلی را ایفا کرد. ترابی اما با گلی که زد و بازی خوبی که در یک نیمه حضورش در برابر ازبکستان انجام داد باردیگر نشان داد که یکی از بهترین ستاره های جوان حال حاضر فوتبال ایران است و شاید پرسپولیسی ها از درخشش او بیش از همه خوشحال شدند.


ترابی 24 ساله از نیم فصل دوم به پرسپولیس خواهد آمد و می تواند با بازی های خوبش کی روش را برای حضور در جام ملت های آسیا مجاب کند.