بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

هدف - 29 دی 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی اینتر 0 - ساسولو 0 (گزارش اختصاصی)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

امید نساجی به درخشش ستاره گرجستانی در آزادی
چهارشنبه, 21 شهریور 1397 ساعت 12:46
امید نساجی به درخشش ستاره گرجستانی در آزادی
بی شک یکی از امیدهای جواد نکونام برای کسب موفقیت برابر پرسپولیس مدافع گرجستانی تیمش خواهد بود. 

به گزارش "توپ 90" جورجی گولیسیانی، مدافع حال حاضر تیم نساجی مازندران که پس از گذشت سه هفته از مسابقات به عضویت این تیم قائمشهری درآمد، در دیدار هفته ششم تیمش برابر نفت مسجدسلیمان از ابتدا در قلب دفاعی نساجی قرار گرفت و توانست بازی خوبی از خود ارائه دهد و در نهایت هم اولین کلین شیت قرمزپوشان مازنی رقم خورد. 


گولیسیانی فصل گذشته با درخشش در تیم ذوب‌آهن اصفهان نام خود را در لیگ برتر ایران مطرح کرد. این بازیکن گرجستانی که از نیم فصل دوم لیگ هفدهم با تصمیم امیر قلعه‌نویی به جمع ذوبی‌ها آمده بود، توسط این مربی در قلب دفاع و هم‌چنین پست هافبک دفاعی آزمایش شد و عملکرد خوبی در مسابقات حساس از خود به جا گذاشت.  


حال نساجی مازندران امشب در حساس‌ترین دیدار چند سال اخیر خود رو در روی پرسپولیس قرار می‌گیرد. نبردی که هم برای نکونام و هم برای نساجی بسیار مهم است و هر دو به دنبال این هستند با نتیجه‌گیری در این مسابقه شخصیت خوبی برای خود در جایگاه جدیدشان به دست آورند. بی شک یکی از امیدهای نکونام و نساجی برابر ستاره‌های برانکو، گولیسیانی است. بازیکنی که اگر روز خوبش را داشته باشد روز سختی را برای مهاجمان پرسپولس رقم می‎زند و می‌‎تواند تاثیر زیادی در راه کسب امتیاز برای نساجی داشته باشد.