بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

ابرار ورزشی - 31 تیر 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی دوستانه پاری سن ژرمن 1 - نورمبرگ 1

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

بازگشت بوژیدار به ترکیب بعد از هیس جنجالی
چهارشنبه, 21 شهریور 1397 ساعت 12:26
بازگشت بوژیدار به ترکیب بعد از هیس جنجالی
گلر کروات پرسپولیس در غیاب علیرضا بیرانوند شانس بازگشت به ترکیب اصلی را به دست آورده و در سودای سومین کلین شیت فصل خود است.

به گزارش "توپ 90"، بوژیدار رادوشوویچ، دروازه‌بان کروات پرسپولیس بعد از حضور در دو دیدار ابتدایی فصل این تیم، به نیمکت چسبید و بار دیگر شاهد نمایش علیرضا بیرانوند به عنوان گلر ملی‌پوش تیمش شد.


بوژیدار که بعد از اعتماد برانکو در دو بازی ابتدایی به شدت تحت فشار قرار داشت و برخی اعتقاد داشتند بیرانوند با توجه به نمایش موفق در جام جهانی باید به دروازه این تیم بازگردد، در پایان بازی مقابل فولاد خوزستان با حرکت غیرحرفه‌ای خود خشم برانکو را در پی داشت. سرمربی کروات سرخپوشان که به نظم و انضباط در تیمش پافشاری دارد، بعد از اینکه این دروازه‌بان شخصا اقدام به مقابله با تنش‌های بیرون از زمین کرد نسبت به او واکنش نشان داد و اینچنین او بار دیگر به نیمکت بازگشت.


بوژیدار بعد از سه بازی نیمکت نشینی که با تساوی‌های سریالی‌ پرسپولیس نیز همراه بود، اکنون بار دیگر به ترکیب اصلی بازگشته تا در غیاب بیرانوند درون دروازه تیمش قرار گیرد و باید دید همانند دو بازی ابتدایی پرسپولیس موفق به کسب پیروزی و این دروازه‌بان کروات قادر به کلین شیت خواهد بود یا خیر.