بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

هدف - 27 دی 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی هافن هایم 1 - بایرن مونیخ 3 (دبل گورتزکا)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

علی ضیا: برنامه زنده نبود تاج مداحی می‌کرد
چهارشنبه, 21 شهریور 1397 ساعت 12:01
علی ضیا: برنامه زنده نبود تاج مداحی می‌کرد
برنامه فرمول1 با اجرای مجری سرشناس تلویزیون در دوبرنامه با میهمانان ورزشی اش حساب خبرساز شده است.

به گزارش" توپ 90" علی ضیا مجری سرشناس تلویزیون اینروزها با برنامه اش فرمول1 حسابی در فضای رسانه ای ورزشی خبرساز شده است. ابتدا محسن قهرمانی و سپس مهدی تاج در این برنامه حرف هایی زدند که خیلی سریع در فضای مجازی دستمایه کاربران قرار گرفت. برنامه فرمول یک چند سالی است که با اجرای علی ضیا از شبکه یک پخش می شود و دراین مدت چهره های سرشناس ورزشی مثل کارلوس کی روش، مهدی طارمی، سردار آزمون و در این اواخر مهدی تاج و محسن قهرمانی در این برنامه شرکت کرده اند. ضیا البته که یکی از آن هواداران جدی فوتبال و ورزش هم هست که تعلقات پرسپولیسی او برخی مواقع برایش دردسرساز هم شده مثل انتشار فیلم خوشحالی او بعد از برد تیم محبوبش در دربی و چالشی که پرویز مظلومی برایش به وجود آورد. با این اوصاف حضور مهدی تاج و حرف هایش در آخرین برنامه فرمول یک بهانه ای شد تا به سراغ این مجری پرطرفدار تلویزیون برویم. علی ضیا درباره حضور میهمانان ورزشی اش گفت:« راستش دو برنامه اخیر ما با آقای تاج و آقای قهرمانی خیلی در فضای رسانه ای سر و صدا کردند.» او افزود:« درباره این دو میهمان باید بگویم آقای تاج را می دانستم که چند سالی است که مداح اهل بیت و از شیفتگان امام حسین(ع) هستند. من خیلی دلم می خواست در این برنامه برای ما بخوانند و مطئن هستم اگر برنامه زنده نبود یا نگران اتفاقاتی نبودند با توجه به ارادت قلبی که اباعبدالله دارند حتما برای ما قطعه ای را می خواند. من در این حوزه از آقای تاج سوال کردم و باالطبع سوالات به حوزه های دیگر هم کشیده شد.»  


او اضافه کرد:« آقای قهرمانی را هم در روزی که تولد امام کاظم(ع) بود دعوت کردیم چرا که می خواستیم میمهمانمان مرتبط با مناسبت باشد. متاسفانه آقای قهرمانی یکی از کسانی است که به خاطر شرایط مدتی در بستر توهین قرار گرفته بود. به همین خاطر تصمیم گرفتیم که آقای قهرمانی را دعوت کنیم.» او در این رابطه گفت:« البته روند برنامه به سمتی رفت که فضای دیگری درست شد. اگر تا قبل از آن پرسپولیسی ها با ایشان چالش داشتند بعد از برنامه استقلالی ها هم دچار چالش شدند(می خندد)»


مجری برنامه فرمول 1 درباره سوال های برنامه بخصوص سوال هایی که از محسن قهرمانی پرسیده شد گفت:« برخلاف چیزی که می گویند این سوال ها را یک داور طرح نکرده بود. ما تیمی در شورای سردبیری داریم که چند روزنامه نگار در آن هستند و این دوستان به کمک برخی از بچه های سردبیری کمک کردند اطلاعات و فیلم ها را جمع آوری کردیم تا من کاملا از ماجرا آگاه بشوم.»


او درباره سوال هایش و اینکه فضای برنامه به گونه ای است که میهمانان راحت برخی مسایل را مطرح می کنند گفت:« من با همه این افراد رفیق هستم و هیچوقت دلم نمی خواهد که مچشان را بگیرم. فقط سوال می پرسم . حتی در بخشی از سوالهایم در برنامه آخر آقای تاج ناراحت شد. با این حال ایشان به تمام سوالات و حاشیه ها جواب داد.»


علی ضیا که همه او را به عنوان یک پرسپولیسی می شناسند درباره اینکه چه نظری دررابطه با برانکو و کی روش دارد گفت:« من هم با برانکو و هم کی روش مصاحبه کرده ام و در گفت و گویم با این دو نفر متوجه شدم که هردو چقدر باهوش هستند. هم برانکو و هم کی روش خیلی آدم های باهوشی هستند، در برنامه هم نظرم را گفتم؛ این برای برانکو و کی روش خوب نیست و اگر مشکلی باهم دارند بهتر است به هم زنگ بزنند و هرمشکلی دارند حل کنند تا اینکه با مصاحبه حرف بزنند.»


او در ادامه با اشاره به اینکه هفته آینده دو میهمان سرشناس ورزشی در این برنامه حضور خواهند یافت گفت:« به علاقمندان برنامه باید بگویم هفته آینده دو میهمان خیلی جذاب ورزشی داریم و به زودی نامشان را اعلام خواهیم کرد.»