بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

گل - 25 آذر 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی شانگهای 1 - چونبوک موتورز 1 (لیگ‌قهرمانان‌آسیا)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

الرایه؛ الدحیل در اندیشه تاریخ سازی مقابل پرسپولیس
چهارشنبه, 21 شهریور 1397 ساعت 10:29
الرایه؛ الدحیل در اندیشه تاریخ سازی مقابل پرسپولیس
رسانه های دوحه در فاصله چند روز تا دیدار برگشت قهرمانان ایران و قطر در یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا در اندیشه بالا بردن روحیه الدحیل هستند.

به گزارش "توپ 90"، برتری خفیف 1-0 در بازی رفت باعث شد تا الدحیل با نگرانی زیادی برای سفر به تهران و رویارویی دوباره با پرسپولیس آماده شود. قهرمان سه گانه قطری ها که امیدواری زیادی برای رسیدن به اولین نیمه نهایی تاریخ خود داشت حالا برای رسیدن به این هدف باید از جهنم سرخ ازادی عبور کند.


در آستانه سفر کاروان الدحیل به تهران رسانه های دوحه با انتشار گزارش ها و تحلیل های روحیه بخش در تلاش برای بالا بردن انگیزه شاگردان نبیل معلول تونسی بودند از جمله گزارشی که امروز روزنامه الرایه منتشر و کرد و نوشت: الدحیل تنها یک گام با تاریخ سازی در آسیا فاصله دارد و در این راه شکست دادن پرسپولیس در آزادی تهران می تواند آنها را به فینالیست شدن در لیگ قهرمانان نزدیک کند.


علاوه بر الرایه سایر رسانه های مطرح دوحه از جمله الوطن، استاد الدوحه، العرب و ... نیز با گزارش های عجیب در تلاش برای ساختن غولی شکست ناپذیر از قهرمان سه گانه قطر در لیگ قهرمانان آسیا برآمدند و در این راه اشاره آنها به 9 برد متوالی این تیم از روز اول مرحله گروهی این فصل از رقابت ها بود که انتظار می رود در ورزشگاه آزادی نوار آن پاره شود.