بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

شوت - 4 تیر 1396

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی کرواسی 3 - انگلیس 3 (زیر 21 سال اروپا)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

احمدوف: ایران خیلی بهتر از ازبکستان بود
چهارشنبه, 21 شهریور 1397 ساعت 10:21
احمدوف: ایران خیلی بهتر از ازبکستان بود
کاپیتان سرشناس ازبکستان با اعتراف به این که برد حق ایران بود مدعی شد طرفداران باید به مربی آرژانتینی فرصت بدهند تا برنامه ها و ایده های خود را پیاده کند.

به گزارش "توپ 90"، از نسل طلایی فوتبال ازبکستان تنها یکی دو بازیکن باقی مانده که یکی از آنها عادل احمدوف است. بازیکنی که پیراهن شانگهای را برتن می کند و به عنوان کاپیتان ازبک ها امید اصلی طرفداران این تیم در زمین قلمداد می شود.


احمدوف که دیشب یکی از مردان اصلی ازبکستان مقابل ایران بود در خصوص این شکست گفت:« ایران خیلی بهتر از ما بود از همین رو برد حق آنها بود تا ما از این شکست درس های بزرگی برای آینده بگیریم، درس هایی که می تواند زمینه موفقیت تیم پوست انداخته ازبکستان در جام ملت ها شود».


او ادامه داد:« ایران با مربی بزرگی که دارد بعد از نمایش خوب در جام جهانی 2018 خود را برای قهرمانی آسیا آماده می کند از همین رو رویارویی با چنین تیم هایی می تواند برای جوانان ازبکستان درس و تجربه بسیار خوبی باشد. البته ما در کنار این بازی ها باید بر تلاش خود بیافزاییم تا بتوانیم به سطح چنین تیم هایی برسیم».


احمدوف در ادامه با حمایت از حضور مربی آرژانتینی در تاشکند تصریح کرد:« به نظرم هکتور کوپر یکی از بهترین انتخاب های ممکن برای رهبری ازبکستان بود و باید به او فرصت داد تا ایده هایش را در تیم پیاده کند. ما مقابل سوریه متوقف شدیم و به ایران باختیم اما این دلیل نمی شود که از کوپر ناامید شویم چون او تنها دو هفته با تیم کار کرده و هنوز نتوانسته ایده هایش را به تیم تحمیل کند. به نظرم با کوپر می توانیم در جام ملت های آسیا یکی از تیم های مدعی و سطح بالا باشیم».


عادل احمدوف به عنوان یکی از گران ترین بازیکنان آسیا زمستان سال گذشته با قراردادی شش میلیون یورویی از کراسنودار روسیه راهی شانگهای چین شد تا از او به عنوان گران ترین بازیکن تاریخ آسیای میانه و ازبکستان نام برده شود.