بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

هدف - 31 تیر 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی دوستانه پاری سن ژرمن 1 - نورمبرگ 1

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

طارمی این بار بدشانس بود (عکس)
چهارشنبه, 21 شهریور 1397 ساعت 10:20
طارمی این بار بدشانس بود (عکس)
مهدی طارمی در نیمه دوم بازی با ازبکستان علی رغم دریبل دروازه بان ازبکستان نتوانست دروازه او را باز کند.

به گزارش "توپ 90"، تیم ملی ایران در حالی مقابل ازبکستان به میدان رفت که در ابتدا کریم انصاری فرد مهاج نوک تیم ملی بود اما در نیمه دوم مهدی طارمی و سامان قدوس وارد زمین شدند تا بار هجومی تیم کارلوس کی روش بیشتر شود و حملات قرمزپوشان ایران شدت بیشتری پیدا کند.

در دقیقه 52 مهدی طارمی توانست سویونف دروازه بان ازبکستان را از پیش رو برداشت اما پس از این دریبل، مدافعان ازبک توپ او را زدند و اجازه ندادند طارمی ضربه آخر را به توپ بزند. طارمی فرار بسیار زیبایی از سمت راست انجام داد و دریبل خوبی هم زد ولی شاید یک ضربه اضافی به توپ کافی بود تا مدافعان جا مانده ازبکستان توپ طارمی را بگیرند و مانع از گلزنی او شوند.

طارمیِ 28 ساله آخرین گل ملی اش را در بازی با الجزایر به ثمر رساند. در آن دیدار هم این مهاجم بوشهری گلر حریف را دریبل زد و به این شیوه سعی در گلزنی داشت اما در آن بازی برعکس جدال با ازبکستان، حرکتش موفقیت آمیز بود و تبدیل به گل شد. آن جا هم توپ در آستانه از دست رفتن بود اما شاید خوش شانسی طارمی باعث شد تا او یازدهمین گل ملی اش را به ثمر برساند.

مهاجم سابق تیم پرسپولیس 15 ماه پیش در بازی با ازبکستان موفق به گلزنی شده بود و اگر امروز هم گلزنی می کرد در کنار ترابی و سیدجلال دومین گلزن برتر ایران مقابل ازبک ها می شد.