بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

استقلال - 31 فروردین 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی بارسلونا 2 - رئال سوسیداد 1

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

کی روش: مساله مان با فدراسیون داخلی است
سه شنبه, 20 شهریور 1397 ساعت 20:58
کی روش: مساله مان با فدراسیون داخلی است
سرمربی تیم ملی فوتبال ایران در نشست مطبوعاتی پس از مسابقه ایران و ازبکستان به سوالات خبرنگاران ازبک پاسخ داد.

به گزارش "توپ 90"، کی روش در صحبت های ابتدایی از کیفیت مسابقه و نمایش خوب تیم ازبکستان تعریف کرد تا از درد شکست بین ازبک ها کم کند. در این نشست که با حضور پرشمار خبرنگاران ازبکستانی برگزار شد سرمربی تیم ملی ایران صحبت های خود را اینچنین آغاز کرد: بازی زیبایی بود، هر دو تیم خیلی خوب بازی کردند و به نظرم یک بازی دوستانه مفید برگزار شد. نتیجه بازی امروز خیلی مهم نبود و خوشحالم که بازی زیبایی را تماشا کردیم. این یک دیدار تدارکاتی و آماده سازی برای جام ملت ها و ما می دانستیم که ازبکستان مثل همیشه مقابل ما خوب بازی می کند.


خبرنگاری از کی روش سوال کرد تیم ایران امروز خیلی خوب بازی کرد، درباره آینده چه چیزی برای گفتن دارید که سرمربی تیم ملی ایران جواب داد: قهرمان شدن در جام ملت های آسیا بسیار سخت است و دلایلش را می شود در حضور تیم هایی مثل ژاپن، کره جنوبی و ازبکستان جستجو کرد اما اگر درباره خودم می پرسید هنوز قراردادی با فدراسیون ایران امضا نکردم و منتظرم. اگرچه این یک مساله داخلی است.


یکی از خبرنگاران ازبک از کی روش پرسید در سال های طولانی حضور شما در ایران ازبکستان مربیانی مثل کاسیموف، آبراموف، بابایان و کاپاتزه را در اختیار داشته است؛ آیا می توانید بگویید کدام ازبکستان قوی تر بود که سرمربی ایران می گوید: تازه یک ماه است که هکتور کوپر سرمربی تیم ازبکستان شده و باید به او اعتماد کنید. تیم شما امروز خیلی بازی کرد و بدون شک ازبکستان قوی تر خواهد شد.


ادامه دارد ...