بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

گل - 25 تیر 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه مسابقه مجتبی عابدینی در رقابتهای شمشیربازی بوداپست

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

از خرید جدید توشاک رونمایی می‌شود؟
سه شنبه, 20 شهریور 1397 ساعت 18:04
از خرید جدید توشاک رونمایی می‌شود؟
ایمان سلیمی خرید جدید تراکتورسازی برای ترمیم خط دفاعی این تیم بوده است و در تمرینات هم نمایش او سرمربی ولزی را امیدوار کرده است.

به گزارش "توپ 90"، تراکتورسازی در شرایطی با کسب 9 امتیاز رتبه دوم جدول را به خود اختصاص داده که 7 گل طی شش هفته گذشته دریافت کرده و از این حیث به همراه ذوب آهن و فولادخوزستان سومین خط دفاعی ناممطئن لیگ هجدهم به شمار می رود و تنها تیم های ماشین سازی و سپیدرود را به ترتیب با 8 و 14 گل خورده پایین تر می بیند.


همین موضوع باعث شد تا ایمان سلیمی به عنوان آخرین خرید تراکتورسازی و جان توشاک برای ترمیم نقاط ضعف این تیم خریداری شود.


دیدار بعدی شاگردان توشاک در جام حذفی و در ورزشگاه تختی آبادان برابر شاگردان سرجیو خواهد بود؛ دیداری که به هیچ وجه آسان نخواهد بود و باید ببینیم که توشاک تغییری در لیست دو مدافع میانی خود ایجاد می کند یا خیر.


سلیمی چند روزی می شود که در تمرینات شاگردان توشاک حاضر می شود و نمایش خوب او در روزهای گذشته که در یکی از جلسات تمرینی با گلزنی از فاصله 35 متری هم همراه شده است، توشاک را امیدوار به ترمیم نقاط ضعف خط دفاعی تیم خود کرده است. دوپسته بودن سلیمی که علاوه بر بازی در قلب خط میانی، توانایی بازی کردن در پست هافبک تدافعی را هم دارد، دست توشاک را برای استفاده از او بازتر کرده است.


این بازیکن در نیم فصل دوم لیگ هفدهم خود را در ترکیب پارس جنوبی مطرح کرد و همبازی بودن با محمد طیبی سبب می شود که هماهنگی او ساده تر شود.


جان توشاک پس از اینکه آرایش تیمی خود را از دفاع سه نفره به دفاع چهار نفره تغییر داد، از زوج طیبی و عبدالله زاده در قلب خط دفاعی اش بهره برده است و حالا با خروج اهل شاخه و پیوستنش به ماشین سازی، سلیمی را به خدمت گرفته که می تواند انتخاب های او را در این پست افزایش دهد و این احتمال وجود دارد که در مقابل صنعت نفت یا دیدار هفته هفتم این تیم که برابر پدیده صدرنشین مسابقات است، دست به تغییر نفرات خود در قلب خط دفاعی بزند.