بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

ایران ورزشی - 31 تیر 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی دوستانه پاری سن ژرمن 1 - نورمبرگ 1

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

تغییرات تیم ملی از آخرین سفر به تاشکند
سه شنبه, 20 شهریور 1397 ساعت 15:24
تغییرات تیم ملی از آخرین سفر به تاشکند
ملی پوشان فوتبال ایران امروز در حالی برابر ازبکستانی ها به میدان می روند که از آخرین سفر آنها به تاشکند 4 بازیکن کنار گذاشته شده اند.

به گزارش "توپ 90"، شاگردان کارلوس کی روش آخرین در مهرماه سال 95 راهی تاشکند شدند تا بازی رفت خود برابر این تیم از مرحله دوم بازی های مقدماتی جام جهانی را پشت سر بگذارند. دیداری که در نهایت با پیروزی یک گله ملی پوشان به پایان رسید.


اما تیم ملی در این بازی با ترکیب علیرضا بیرانوند، رامین رضاییان، سید جلال حسینی، مرتضی پورعلی گنجی، میلاد محمدی، سعید عزت اللهی، احسان حاج صفی، مسعود شجاعی(آندرانیک تیموریان 83)، وحید امیری، مهدی طارمی(علیرضا جهانبخش 76) و رضا قوچان نژاد(سردار آزمون 63) به میدان رفت. در این میان سردار آزمون در دقیقه 63 به جای قوچان نژاد، علیرضا جهانبخش از دقیقه 76 به جای مهدی طارمی و آندو تیموریان در دقیقه 83 به مسعود شجاعی به میدان آمدند.


با احتساب 14 بازیکنی که در آخرین دیدار برگزار شده در تاشکند به میدان رفتند می توان گفت 4 بازیکن این روزها عضو تیم ملی نیستند. سردار آزمون و رضا قوچان نژاد دو بازیکنی هستند که پس از بازی های جام جهانی کاملا غیرقابل پیش بینی خداحافظی کردند. سیدجلال حسینی و آندو تیموریان نیز دو کاپیتان تیم ملی هستند که در مقاطع زمانی مختلف توسط سرمربی تیم ملی کنار گذاشته شدند.