بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

گل - 31 تیر 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه‌بازی فنرباغچه 1 - وولفسبورگ 1 (بازی‌دوستانه)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

ربیعی: غلامی پافشاری داشت تا جدا شود
سه شنبه, 20 شهریور 1397 ساعت 14:48
ربیعی: غلامی پافشاری داشت تا جدا شود
سرمربی آلومینیوم اراک راجع به آخرین وضعیت این تیم و عملکردی که در روزهای آخر نقل و انتقالات داشتند، توضیحاتی ارائه داد.

به گزارش "توپ 90"، محمد ربیعی درباره پیروزی تیمش مقابل شهرداری ماهشهر گفت: بازی خوبی بود و به آقای مهابادی و تیم‌شان خسته نباشید می‌گویم و از مردم ماهشهر هم می‌خواهم که نسبت به این تیم صبور باشند چون آقای مهابادی جز مربیان ارزنده‌ای هستند و مطمئنا شرایط این تیم روز به روز بهتر خواهد شد و من پتانسیل‌های خوبی از این تیم دیدم، آنها واقعا تیم خوبی دارند و به مرور زمان بهتر خواهند شد.

او ادامه داد: ما در این بازی با برنامه بودیم و بچه‌ها خیلی خوب توانستند برنامه‌های ما را در زمین پیاده کنند که در نهایت جواب آن را هم گرفتند؛ گرچه در شرایط سخت آب و هوایی ماهشهر بودیم و ۵ بازیکن‌مان را در اختیار نداشتیم؛ در کل از عملکرد تمام بازیکنان که دست پُر از این بازی بیرون آمدند، رضایت دارم و تشکر می‌کنم.

سرمربی آلومینیوم اراک با بیان اینکه در گل نخوردن یک تیم فقط دروازه‌بان و خط دفاعی تاثیرگذار و عملکرد تیمی یک کلین‌شیت را رقم می‌زند، ابراز کرد: یکی از مواردی که ما روی آن کار کرده‌ایم همین بسته نگه داشتن دروازه‌مان است؛ ما حتی در ۶-۵ بازی دوستانه هم همین روند را داشتیم و گلی هم که در دیدار با مس کرمان دریافت کردیم به گفته کارشناسان روی خطا اتفاق افتاد؛ امیدوار هستم این روند را ادامه دهیم، روی این موضوع ثبات داشته باشیم و استقامت خودمان را حفظ کنیم.

ربیعی تصریح کرد: طبق جلساتی که با اعضای هیأت مدیره قبل از عقد قرارداد داشتیم هدف‌گذاری ما در آلومینیوم این است که یک تیم  پویاتر و بهتر از سالیان گذشته بسازیم؛ این هدف‌گذاری ابتدایی است و اگر بتوانیم از آن سلامت بیرون بیاییم، راه هدف بعدی ما باز می‌شود و می‌توانیم به جمع مدعیان و بالانشینان نزدیک شویم.

او عنوان کرد: در تلاش ساختن یک تیم جدید همراه با یک نظم در جریان بازی هستیم تا یک ثبات ایجاد شود که در واقع این کار را من به تنهایی انجام نداده‌ام؛ من فقط تیم را مدیریت می‌کنم، هر کسی وظیفه‌ای دارد و اگر تمام ارکان‌ها کارش را به درستی انجام دهد، می‌توانیم به این تیم و آینده‌اش امیدوار باشیم.

سرمربی آلومینیوم اراک درباره برنامه این تیم در وقفه مسابقات لیگ یک گفت: ما در این تعطیلات چند روزی را به بچه‌هایمان استراحت دادیم چون دوران پُر فشاری را برای آماده‌سازی داشتند؛ آلومینیوم یک تیم نوپا است و پروسه‌های فنی و تیم‌سازی مراحلی نیستند که شما در کوتاه مدت به آن برسید و زمان زیادی نیاز دارد.

ربیعی تاکید کرد: کار فنی خُم رنگرزی نیست و باید کاملا مدون، با صبر، تحمل و با دقت انجام شود که ما تمام تلاشمان را می‌کنیم که این تیم به شرایطی که مدنظرمان است، برسد که در تسریع آن تمام تیم در تلاش هستند.


او راجع به آخرین نقل و انتقالات آلومینیوم اظهار کرد: از لحاظ فنی مخالف جدایی غلامی بودم، اما او دلایل خانوادگی و مسائلی که ایشان روی آن خیلی پافشاری داشت، من را مجاب کرد که با جدایی او موافقت کنم؛ از طرف دیگر رضا معقولی که بازیکنی خوب و با شخصیت است و از نظر قالب فنی به کارفنی من نزدیک بود، به تیم ما اضافه شد؛ به جز آن در بحث دفاع راست ما امید نظامی‌پور را گرفتیم که سال گذشته همکاری خوبی با هم داشتیم و شناخت خوبی از یکدیگر داریم و فکر می‌کنم او هم خیلی می‌تواند به ما در بحث کار دفاعی کمک کند چون جز بازیکنان فوق‌العاده با شخصیت و فنی است.

سرمربی آلومینیوم اراک ادامه داد: من به بازیکنانم این موضوع را یادآور شدم که ما با هم آینده‌ای مشترک داریم و برای رسیدن به هدفمان باید تلاش کنیم؛ بازیکنان علاقه‌مند هستند چیزهای جدیدی یاد بگیرند و با آنها نقطه نظرات مشترک داریم که این ارتباط می‌تواند موفقیت تیم را رقم بزند.

ربیعی عنوان کرد: این مسائل دلیلی بر این نیست که تیم قطعا باید نتیجه بگیرد ولی ما می‌خواهیم یک تیم خوب نسبت به سال‌های گذشته باشیم و برای اینکه یک قدرتمند و قوی داشته باشید، باید کل ارکان یک مجموعه خوب باشند و به تعهدات‌مان به درستی عمل کنیم تا در نهایت اتفاقی رخ بدهد که مردم اراک شادمان و خوشحال باشند؛ از هیأت مدیره ایرالکو و هیأت مدیره باشگاه آلومینیوم تشکر ویژه‌ای دارم؛ به غیر از این دو عزیز، از آقای آقازاده استاندار محترم استان مرکزی هم به دلیل دقت، آگاهی و نظارتی که به این تیم دارند، تشکر می‌کنم.