بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

هدف - 30 تیر 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه فوتسال آذرخش بندرعباس 1 - اهورا بهبهان 3

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

نکونام: با فوتبال زیبا به دنبال نتیجه مقابل پرسپولیسیم
سه شنبه, 20 شهریور 1397 ساعت 13:35
نکونام: با فوتبال زیبا به دنبال نتیجه مقابل پرسپولیسیم
سرمربی نساجی مازندران اکنون در آستانه جدالی هیجان انگیز قرار دارد؛ برابر با برانکو و پرسپولیس و برای دستیابی به یک موفقیت بزرگ و تاریخی برای محبوب نساجی‌ها.

به گزارش "توپ 90"، جواد نکونام اینبار نه در قامت بازیکن استقلال و نه پاس و البته نه تیم ملی که با حضور روی نیمکت تیمی که با هدایت او توانسته تاریخ‌سازی کرده و به لیگ برتر دست یابد پا به استادیوم آزادی خواهد گذاشت و انگیزه‌های زیادی برای موفقیت مقابل برانکو و پرسپولیس در ذهن دارد.


کاپیتان سابق تیم ملی که اولین تجربه حضور در لیگ برتر را به عنوان سرمربی تجربه می‌کند با حضور در نشست خبری پیش از این دیدار درباره شرایط تیمش گفت: از این که مقابل پرسپولیس بازی می‌کنیم بسیار خوشحال هستیم. پس از مدت‌ها به لیگ برتر آمده‌ایم و هواداران نساجی می‌توانند تیم‌شان را در بالاترین سطح فوتبال ایران همراهی کنند. رخ دادن این اتفاق برای نساجی خوشایند است. بودن در لیگ برتر باعث می‌شود که ما با تیم‌های خوبی روبه‌رو شویم و این مساله سطح تیم ما را بالاتر می‌برد. امیدوارم فردا بازی زیبا همراه با نتیجه برای تیم ما رخ دهد. هم‌چنین از بازیکنانم می‌خواهم دستوراتی که مد نظرم هست را در زمین اجرا کنند.

سرمربی نساجی در پاسخ به سوالی درباره حضور جاسوس پرسپولیس در تمرینات این تیم و واکنش‌های کنایه آمیز برانکو و دیگر رسانه‌ها گفت: در این باره بحث نداریم. آنها آمدند و از تمرین ما فیلم بگیرند و ما هم بعد از شناسایی کردن آنها را بیرون کردیم. اما من با این مسائل غریبه نیستم و تیم‌های حرفه‌ای دنیا هم این کار را انجام می‌دهند. من هم بودم برای به دست آوردن اطلاعات این کار را می‌کردم و چه پرسپولیس و چه هر تیم دیگر حقش هست این کار را کند.


وی در ادامه با گلایه از برانکو گفت: به طور مثال تیم ملی انگلستان تور می‌گذارد و با هزینه خودش دوربین نصب می‌کند تا کسی از تمرینات این تیم فیلم نگیرد. همه تیم‌ها به دنبال گرفتن اطلاعات از هم هستند و این چیز جدیدی نیست اما اینکه می‌گویند با تمسخر صحبت کردند جای دستت درد نکند است. ما با بازی‌ با این تیم دو روز زودتر موافقت کردیم و حاضر بودیم هر روزی که پرسپولیس می‌خواهد به میدان برویم چرا که دوست نداریم نه پرسپولیس و نه هیچ تیم دیگر ایرانی مقابل تیم‌های خارجی ضربه بخورد.

سرمربی نساجی در پاسخ به سوالی درباره اینکه با توجه به حضورش در تیم تحت هدایت برانکو در تیم ملی آیا از او چنین رفتاری (جاسوسی از تمرین) را سراغ دارد گفت: اگر برانکو این کار را کرده یک کار حرفه‌ای است اما من بازیکن بودم و برای تیم بازی می‌کردم و از این مسائل خبر ندارم.


موضوع بعدی در نشست خبری نکونام به حواشی داوری و آسیبی بود که نساجی از این جهت متحمل شده است: بیشترین ضربه را در کل لیگ از اشتباهات داوری خورده ایم و به این موضوع خود کمیته داوران و داورانی که برای ما داوری کرده‌اند اذعان دارند با این حال من به سلامت همه داوران اطمینان دارم قطعا اشتباهاتشان سهوی بوده و رضا کرمانشاهی از داوران خوب کشور ما است. من به این مسئله توجه نمی کنم که روز قبل یا هفته قبل چه اتفاقی افتاده و داور چه کار کرده است. من به همان روز توجه دارم و اینکه کرمانشاهی داور خوبی است و تلاش می‌کند بدون مشکل قضاوت کند.


سرمربی نساجی درباره تاکتیکش برابر پرسپولیس که بعد از سه هفته ناکامی در پیروزی به دنبال برد خواهد بود و این مساله می‌تواند دفاع آنها را با چالش مواجه کند گفت: پرسپولیس همیشه پرسپولیس است. با یک یا دو بازی در مورد تیم قضاوت نمی‌کنند. پرسپولیس و هوادارانش همیشه بزرگ بوده و خواهند بود. در مورد شکل بازی هم شما فردا خواهید دید که ما چگونه مقابل پرسپولیس بازی می‌کنیم. به نقاط قوت و ضعف پرسپولیس فکر کرده‌ایم و تلاش می‌کنیم بازی خوبی را مقابل این تیم ارائه دهیم. قطعا هافبک‌های پرسپولیس و فازهای هجومی این تیم خوب هستند و کار سختی مقابل پرسپولیس داریم.

ادامه دارد...