بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

خبر ورزشی - 27 دی 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی هافن هایم 1 - بایرن مونیخ 3 (دبل گورتزکا)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

ازبکستان ویترینی برای رامین رضاییان(عکس)
سه شنبه, 20 شهریور 1397 ساعت 13:22
ازبکستان ویترینی برای رامین رضاییان(عکس)
مدافع راست تیم ملی ایران با وجود نمایش خوبش در جام جهانی اما هنوز تیم باشگاهی اش را برای فصل بعد انتخاب نکرده است هرچند خیلی ها دوست دارند او دوباره لباس پرسپولیس را بپوشد.

به گزارش" توپ 90" رامین رضاییان یکی از بهترین بازیکنان تیم ملی ایران در رقابت های جام جهانی 2018 روسیه بود اما او بعد از مسابقات جام جهانی با باشگاه اوستنده بلژیک که در آن بازی می کرد به توافق نرسید تا در حال حاضر تنها بازیکن تیم ملی باشد که هنوز تیمی ندارد.


البته درباره رامین از مدتی قبل صحبت از پیشنهاد خوب تراکتورسازی تبریز بود که روز به روز پروژه کهکشانی اش را کامل تر می کند. در این بین و با وجود آنکه همه از چالش های بزرگ میان برانکوایوانکوویچ و رامین رضاییان در پرسپولیس باخبر هستند صحبت هایی از تمایل این بازیکن برای بازگشت به پرسپولیس شنیده می شود. علی پروین اسطوره قرمز ها نیز در مصاحبه ای اعلام کرد که رضاییان دوست دارد به پرسپولیس بازگردد و می خواهد در این رابطه با برانکو حرف زده و پادرمیانی کند. هرچند برانکو در مصاحبه ای که دو روز پیش با روزنامه گل داشت با بیان این جمله که دفاع راست در تیم دارم به نوعی بازگشت رامین را منتفی کرد.


رضاییان اما یک شانس بزرگ دارد و آن این است که کی روش برای دعوت به تیم ملی خیلی بازی های باشگاهی را ملاک قرار نمی دهد. همانطور که قبل از این بیرانوند را که در نفت بازی نمی کرد، یا اشکان دژاگه که مدت ها بدون تیم بود و یا حتی رامین رضاییان که برانکو به خاطر مسایل حاشیه ای در ترکیب قرار نمی داد را به تیم ملی دعوت می کرد این بار هم رامین را که بدون تیم است را به تیم ملی دعوت کرده و این باعث می شود که در روزهای بدون تیم فوتبال این دفاع راست سرعتی و تکنیکی آسیب جدی نبیند.


رضاییان که یکی از بازیکنان مورد علاقه کارلوس کی روش است در اردوی اخیر تیم ملی نیز با انگیزه بالایی حضور یافته و شاید بازی با ازبکستان و درخشش در آن بتواند یک باشگاه خوب را برای جذب او مجاب کند.