بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

ابرار ورزشی - 27 دی 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی قشقایی شیراز 0 - ملوان 1

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

قدوس به دنبال درخشش در غیاب مهمترین رقیب
سه شنبه, 20 شهریور 1397 ساعت 13:00
قدوس به دنبال درخشش در غیاب مهمترین رقیب
مهاجم ایرانی- سوئدی تیم ملی امروز با انگیزه های مشخصی برابر ازبکستان به میدان می رود.

به گزارش توپ 90، سامان قدوس یکی از موفق ترین فوتبالیست های ایرانی شاغل در اروپا است که درخشش او در فصل گذشته لیگ سوئد باعث شد این بازیکن برای فصل جدید با باشگاه آمیان فرانسه که در لاشامپیونه فرانسه فعالیت می کند قرارداد امضا کند.


قدوس یکی از بازیکنانی بود که با درخشش در فوتبال اروپا راهی جام جهانی شد اما کی روش  در تصمیمی عجیب دقایق کمی به او بازی داد و این موضوع انتقادهایی را متوجه سرمربی تیم ملی کرد.


نکته جالب اینکه قدوس در دقایق کمی که برای تیم ملی بازی کرد نمایش خوبی داشت و خط حمله تیم ملی زهردارتر به سمت دروازه حریفان حمله می کرد اما هرچه بود تصمیم کی روش این بود که این بازیکن در ترکیب اصلی تیمش در جام جهانی به میدان نرود.


 قدوس اما برای بازی با ازبکستان انگیزه ویژه ای دارد چرا که بعد از جام جهانی سردار آزمون به عنوان اصلی ترین رقیب او از تیم ملی خداحافظی کرد و این بازیکن حالا به مهاجم اول تیم ملی تبدیل شده است.


در روزهایی که کی روش در تلاش است آزمون را راضی به برگشت کند، قدوس انگیزه زیادی دارد تا با درخشش در بازی با ازبکستان کی روش را مجاب کند تا از این بازیکن در ترکیب اصلی استفاده کند.