بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

ابرار ورزشی - 5 اردیبهشت 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی وردربرمن 2 - بایرن مونیخ 3 (گزارش اختصاصی)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

اولین لبخند برانکو در فیفادی! (عکس)
سه شنبه, 20 شهریور 1397 ساعت 12:32
اولین لبخند برانکو در فیفادی! (عکس)
این اولین بار است که برانکو ایوانکوویچ تیمش را در فیفادی ها به صورت تقریبا کامل در اختیار دارد.

به گزارش "توپ 90"، پرسپولیس در سه فصل اخیر بهترین تیم فوتبال ایران بوده و این موضوع را جدول امتیازگیری از همان زمان نشان می دهد. پرسپولیسی ها در این مدت ستاره های زیادی را هم در ترکیب تیمشان داشته اند و طبیعتا کارلوس کی روش بیش از هر تیم ایرانی دیگری، بازیکنان پرسپولیسی را به اردوی تیمش فرا می خواند.

اما این بار اوضاع متفاوت بوده است. در اولین فیفادی پس از جام جهانی، کی روش روی نام بازیکنانی چون کمال کامیابی نیا، سیدجلال حسینی و محمد انصاری خط قرمز کشید و دیگر مهره هایی چون مهدی طارمی و وحید امیری هم در پرسپولیس نیستند که به تیم ملی دعوت شوند. همین موضوع باعث شد تا تعداد بازیکنان حاضر در اردوی تیم ملی از پرسپولیس به عدد یک تقلیل یابد.

شاید خیلی از هواداران پرسپولیس از این موضوع ناراحت باشند اما سرمربی این تیم، از حضور کامل بازیکنانش در اردوی تیمش بسیار راضی است. پروفسور در این مدت فرصت داشت تا پرسپولیس را برای دو جدال حساس مقابل نساجی و الدحیل آماده کند و با حداکثر آمادگی به مصاف این دو تیم برود. رضایت از وضعیت کنونی را می توان در چهره برانکو ایوانکوویچ هم دید.

البته نباید فراموش کرد اساسا پرسپولیس این روزها به اندازه یک تیم داخل زمین بازیکن دارد و بازیکنان قابل تعویضش، منشا، علوان زاده و شایان مصلح هستند و شاید با اضافه شدن مهدی ترابی، سروش رفیعی و... بار دیگر اوضاع همانند قبل شود.

هم اکنون علیرضا بیرانوند در اردوی تیم ملی ایران است و بشار رسن هم در اردوی تیم ملی عراق به سر می برد.