بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

ایران ورزشی - 2 اردیبهشت 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی ناپولی 1 - آتالانتا 2

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

رمزگشایی از قرارداد مشروط ترابی با تراکتورسازی
سه شنبه, 20 شهریور 1397 ساعت 12:35
رمزگشایی از قرارداد مشروط ترابی با تراکتورسازی
مدیرعامل باشگاه سایپای تهران اعلام کرد قرارداد مهدی ترابی با تراکتورسازی مشروط بوده است.

به گزارش "توپ 90"، بعد از اینکه مهدی ترابی با عقد قراردادی به عضویت پرسپولیس در آمد و قرار شد از نیم فصل لیگ هجدهم پیراهن تیم قرمزپوش پایتخت را برتن کند، مسئولان تراکتورسازی ادعا کردند با این بازیکن قرارداد بسته اند و به همین خاطر پرونده تعیین وضعیت ترابی در فدراسیون فوتبال مفتوح است.


در این خصوص مسئولان 3 باشگاه پرسپولیس، سایپا و تراکتورسازی مستندات و شواهد خود را ارائه کرده اند و قرار است فدراسیون فوتبال حکم نهایی اش را صادر کند.


حالا اما در شرایطی که وضعیت ترابی نامشخص است و البته بعید به نظر می رسد تراکتورسازی بتواند این بازیکن را در اختیار بگیرد، رضا درویش مدیرعامل باشگاه سایپا از ماجرای قرارداد او با تراکتور رمزگشایی کرده است. درویش در این باره به فارس گفت: «ترابی مشکلی ندارد او در قراردادش با باشگاه تراکتورسازی نوشته بود در صورتی که سرباز شدم به باشگاه تراکتورسازی می‌روم که باشگاه تراکتورسازی هم دیگر نمی‌تواند بازیکن سرباز جذب کند.»


بنا به حرف های مدیرعامل سایپا، ترابی یک قرارداد مشروط با تراکتورسازی امضا کرده بوده که باشگاه تبریزی نمی تواند روی آن ادعایی داشته باشد. با این حال باید دید نظر فدراسیون فوتبال در این خصوص چه خواهد بود.