بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

شوت - 4 تیر 1396

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه فوتسال شهروندساری 3 - فرش آرامشهد 3

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

توقف رقیب ایران در شب اخراج سرکو کاتانچ
سه شنبه, 20 شهریور 1397 ساعت 11:44
توقف رقیب ایران در شب اخراج سرکو کاتانچ
جدی ترین رقیب ایران در مرحله گروهی جام ملت های آسیا 2019 در اولین بازی تدارکاتی تحت رهبری سرمربی اسلوونیایی به تساوی پرگل 2-2 رسید.

به گزارش "توپ 90"، عراق یکی از رقیبان ایران در مرحله گروهی جام ملت های آسیا 2019 شب گذشته در مصاف با کویت به تساوی 2-2 رسید. در این بازی که اولین تجربه سرکو کاتانچ سرمربی اسلوونایی روی نیمکت عراق بود بشار رسن و طارق همام دو ستاره استقلال و پرسپولیس در ترکیب اصلی به میدان رفتند و درخشش جالب توجه آنها در نیمه نخست باعث شد تا عراق با گل زودهنگامی که این دو ستاره در آن نقش داشتند با برتری به رختکن برود.


نیمه دوم با گل زودهنگام کویتی ها به تساوی کشیده شد تا بعد از این شوک پنالتی دیگری با خطای مدافع عراقی ها نصیب میزبان شود. این پنالتی با درخشش دروازه بان عراق به گل تبدیل نشد تا در ادامه باز هم با میدان داری رسن و فرارهای طارق همام این تیم به گل دوم برسد تا نیمکت نشینان این تیم سر از پا نشناسند.


کویت که دوست نداشت بازنده این دیدار باشد حملات زیادی ترتیب داد تا به گل تساوی رسید تا از شکست خانگی فرار کند. جنجالی ترین صحنه بازی دقیقه 88 بود که عراق به گل سوم رسید اما کمک داور آفساید اعلام کرد تا اعتراضات کاتانچ باعث اخراج این مربی اسلوونیایی در اولین حضور روی نیمکت عراق شود.