بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

هدف - 31 فروردین 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه‌بازی پاری‌سن‌ژرمن 3 - موناکو 1 (هتریک‌امباپه)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

دژاگه در پی طلسم شکنی در تاشکند
سه شنبه, 20 شهریور 1397 ساعت 10:23
دژاگه در پی طلسم شکنی در تاشکند
کاپیتان دوم ایران امشب امیدوار به شکستن طلسم تاشکند با پیراهن تیم ملی است.

به گزارش "توپ 90"، اشکان دژاگه ستاره فوتبال ایران که از سوی کارلوس کی روش کاپیتان دوم ایران انتخاب شده است از روزی که تصمیم گرفت پیراهن ایران را انتخاب و به تن کند با طلسمی عجیب در بازی با ازبکستان در تاشکند روبرو شد تا جایی که هنوز مقابل دیدگان فوتبالدوستان ازبک توانایی های خود را به رخ نکشیده است.


در مقدماتی جام جهانی 2014 برزیل در شرایطی که ایران بعد از اردوی ترکیه راهی تاشکند شد تا مقابل ازبکستان به میدان برود خبر مصدومیت اشکان دژاگه به عنوان یکی از اصلی ترین ستاره های تیم ملی شوک بزرگی به کی روش و اردو وارد کرد تا اولین غیبت ستاره دو ملیتی فوتبال ایران در تاشکند رقم بخورد.


چهار سال بعد در یکی دیگر از بازی های مقدماتی جام جهانی دوباره این قصه برای دژاگه تکرار شد با این تفاوت که اشکان این دفعه در بین مسافران به تاشکند قرار داشت تا تنها از روی نیمکت شاهد تلاش هم تیمی های خود و برد 1-0 با گلزنی سیدجلال حسینی باشد تا دومین غیبت این ستاره نیز به این شکل ثبت شود.


حالا در سومین بازی با ایران در تاشکند ستاره این روزهای تراکتورسازی در اوج آمادگی روحی و جسمی به دنبال شکستن طلسم غیبت های خود مقابل ازبکستان است تا به روند دوری از ترکیب اصلی تیم ملی که در جام جهانی هم ضربه زیادی به برنامه های کی روش زد، پایان داده شود. بازیکنی که حضورش در میانه میدان تیم ملی تفاوت های زیادی در نوع فوتبال ایران ایجاد می کند.