بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

ایران ورزشی - 30 تیر 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه فوتسال آذرخش بندرعباس 1 - اهورا بهبهان 3

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

بازگشت به دروازه استقلال از تاشکند
سه شنبه, 20 شهریور 1397 ساعت 10:05
بازگشت به دروازه استقلال از تاشکند
با وجود نیمکت نشینی های متوالی در این فصل اما باز هم مورد اعتماد کادر فنی تیم ملی قرار گرفت تا شانس بازی مقابل ازبکستان را داشته باشد.

به گزارش "توپ 90"، سیدحسین حسینی بعد از شبت رکورد گل نخوردن در تاریخ فوتبال ایران در آخرین لحظات از تجربه حضور در جام جهانی بازماند تا جزو سرشناس ترین غایبان تیم ملی در روسیه لقب بگیرد. گلر شیرازی که انتظار می رفت در لیگ هجدهم همچنان مرد شماره یک استقلال باشد به یکباره از افکار شفر خارج شد تا باز هم پشت خط مهدی رحمتی باقی بماند، اتفاقی که به مذاق او خوش نیامد تا حواشی زیادی برای او رقم بزند.


اما با این وجود نیمکت نشینی های حسینی در استقلال چندان در افکار کارلوس کی روش که قبل از جام جهانی مدام این دروازه بان را در فهرست مدعوین به اردوها قرار می داد، تغییری ایجاد نکرد تا سیدحسین امشب امیدوار به تجربه یکی دیگر از بازی های ملی خود برای دقایقی باشد. سفر با ایران به تاشکند اما برای حسینی یک تغییر بزرگ تر نیز در پی خواهد داشت چون از اردوی استقلال خبر می رسد او در بازگشت از این سفر ممکن است دوباره انتخاب اول مربی آلمانی در بازی حساس با السد در دوحه باشد.


استقلالی ها که اوایل هفته آتی راهی دوحه می شوند تا در بازی برگشت با السد آخرین امیدهای خود برای ماندن در رقابت های آسیایی و رسیدن به نیمه نهایی لیگ قهرمانان را تجربه کنند برای جبران شکست 3-1 تصمیم به ایجاد تغییراتی در ساختار تیمی خود دارند که یکی از تغییرات مد نظر وینفرد شفر بازگرداندن سیدحسین حسینی به دروازه این تیم و نیمکت نشینی احتمالی رحمتی است.