بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

گل - 25 تیر 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه مسابقه مجتبی عابدینی در رقابتهای شمشیربازی بوداپست

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

سیدمجید؛ جانشین آخرین گلزن ایران در تاشکند
سه شنبه, 20 شهریور 1397 ساعت 09:37
سیدمجید؛ جانشین آخرین گلزن ایران در تاشکند
آخرین برد ایران در تاشکند با گلزنی مدافعی رقم خورد که این روزها در اردوی تیم ملی حضور ندارد تا جای خالی او را پدیده جدید فوتبال ایران پر کند.

به گزارش "توپ 90"، مجید حسینی مدافع سابق استقلال و این روزهای ترابزون اسپور امشب در حالی یکی از مدافعان و ستون های تدافعی اصلی تیم ملی خواهد بود که به عنوان جانشین سیدجلال حسینی نگاه های سنگینی روی خود حس می کند.


حسینی 22 ساله بعد از پیوستن به جرگه لژیونرهای فوتبال ایران و نمایش فوق العاده برای "بوردو-ماوی ها" در سوپرلیگ ترکیه بار دیگر به تیم ملی بازگشت تا راهی که از جام جهانی استارت زد را در بازی های تدارکاتی پیش از جام ملت های آسیا ادامه بدهد و یکی از ستون های اصلی دفاعی کارلوس کی روش باقی بماند.


حسینی امشب در تاشکند به عنوان جانشین بازیکنی به میدان خواهد رفت که زننده تک گل پیروزی بخش رویارویی های دو تیم در این شهر لقب گرفت. سیدجلال حسینی دو سال پیش در بازی های مقدماتی جام جهانی 2018 روسیه با تک گل خود سه امتیاز ارزشمند به حساب شاگردان کی روش واریز کرد تا این برد تیم ملی را در مسیر صعود قرار دهد.


زوج مجید حسینی در کنار مرتضی پورعلی گنجی در دو دیدار سنگین برابر اسپانیا و پرتغال در جام جهانی نمایشی فوق العاده داشت که همین عملکرد نوید درخشش بیشتر حسینی همین طور پورعلی گنجی در جام ملت های آسیا 2019 را داد به خصوص که حالا هر دو بازیکن در فوتبال اروپا شاغل هستند.