بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

پیروزی - 29 فروردین 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی نفت‌ مسجدسلیمان 0 - استقلال خوزستان 0

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

دروازه‌بان سابق تیم ملی مقابل پیکان بازی می‌کند؟
سه شنبه, 20 شهریور 1397 ساعت 09:15
دروازه‌بان سابق تیم ملی مقابل پیکان بازی می‌کند؟
احتمال دارد رحمان احمدی در بازی جام حذفی مقابل پیکان در چارچوب دروازه پارس جنوبی قرار بگیرد.

به گزارش "توپ 90"، رحمان احمدی دروازه بان باتجربه فوتبال ایران که سابقه حضور در تیم ملی را نیز در کارنامه دارد، در لیگ هجدهم پیراهن پارس جنوبی جم را برتن کرد. او به واسطه مصدومیتی که داشت دو هفته اول لیگ را از دست داد و احمد گوهری دروازه بان جوان پارس بازی کرد.


گوهری در دو مسابقه اول تیمش عملکرد فوق العاده ای داشت و توانست یک پنالتی بگیرد، یک پاس گل بدهد و چند سیو خوب داشته باشد تا کادرفنی دلش نیاید گوهری را از ترکیب بیرون بکشد. گوهری در هر 6 بازی پارس جنوبی جم در لیگ برتر به میدان رفته و نمایش مطلوبی داشته است.


از این رو با توجه به اینکه دیدار جام حذفی پارس جنوبی مقابل پیکان که روز جمعه برگزار می شود، احتمال دارد رحمان احمدی در این تورنمنت به میدان برود. احمدی بعد از آنکه هفته گذشته در بازی تدارکاتی پارس جنوبی مقابل استقلال خوزستان 90 دقیقه بازی کرد، روز گذشته در بازی تدارکاتی تیمش مقابل مقاومت تهران هم یک نیمه به میدان رفت و شانس خود را برای بازی کردن مقابل پیکان افزایش داد.


باید منتظر ماند و دید روز جمعه مقابل پیکان در جام حذفی مهدی تارتار سرمربی پارس جنوبی برای اولین بار رحمان احمدی را در ترکیب اصلی تیمش قرار می دهد یا خیر.


دیدار پارس جنوبی جم و پیکان ساعت 18:40 روز جمعه در ورزشگاه شهدای شهر قدس برگزار می شود.


عکس‌ها: حامد عراقی