بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

نود - 1 مرداد 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی بارسلونا 1 - چلسی 2

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

حل معادله مجهول دروازه‌ نساجی مقابل پرسپولیس
دوشنبه, 19 شهریور 1397 ساعت 17:11
حل معادله مجهول دروازه‌ نساجی مقابل پرسپولیس
به احتمال فراوان محمدامین رضایی دروازه‌بان جوان تیم نساجی مازندران در بازی مقابل پرسپولیس درون دروازه تیمش قرار می‌گیرد.

به گزارش "توپ 90"،  تیم نساجی مازندران چهارشنبه هفته جاری در ورزشگاه آزادی مهمان پرسپولیس تهران است و تقریبا بعد از بیست سال دیدار بزرگی با این تیم برگزار می‌کند.


در ابتدای لیگ هجدهم با تصمیم جواد نکونام، حامد لک به عنوان دروازه‌بان اصلی به نساجی پیوست تا این تیم مشکلاتی را درون خط دروازه حس نکند. اما با شروع مسابقات و با توجه به اشتباهات موجود در خط دفاع و دروازه این تیم امتیازات زیادی برای نساجی از دست رفت. لک در دیدار با تراکتورسازی و فولاد خوزستان دو اشتباه مهلک در دفع توپ انجام داد و گل‌های نسبتا بدی دریافت کرد. در این میان نباید از اشتباهات فردی و شکاف موجود در خط دفاعی نساجی هم به راحتی گذشت و تمام تقصیرات را متوجه دروازه‌بان اول این تیم دانست.


اما در ادامه با تصمیم جواد نکونام تغییراتی در خط دروازه و دفاع این تیم مقابل نفت مسجدسلیمان در هفته ششم لیگ برتر به وجود آمد. جایی که حامد لک به نیمکت تبعید شد و به جای او محمدامین رضایی، دروازه‌بان بومی و جوان نساجی درون خط دروازه قرار گرفت و توانست همراه با دیگر یاران خود اولین کلین شیت نساجی در لیگ هجدهم را ثبت کند و نمایش نسبتا خوبی از خود نشان دهد. بعد از این تصمیم شایعات زیادی در خصوص جدایی لک از نساجی به گوش رسید اما به واقعیت نرسید تا این دروازه‌‎بان کماکان در تیم نساجی عضویت داشته باشد.


حال خبر می‌رسد جواد نکونام به مانند بسیاری از مربیان با تجربه به ترکیب برنده خود دست نخواهد زد و به احتمال فراوان رضایی در دیدار مقابل پرسپولیس هم به عنوان سنگربان اصلی نساج‌ها به میدان می‌رود تا حامد لک در دومین تجربه نیمکت نشینی خود، مسابقه بزرگی را از دست بدهد و به این ترتیب محمدامین رضایی در دومین تجربه حرفه‌ایش مقابل ستارگان پرسپولیسی قرار می‌گیرد.


دیدار این دو تیم روز چهارشنبه از ساعت 20:40 در ورزشگاه آزادی پیگیری می‌شود و تیم نساجی بلافاصله بعد از این بازی و از هفته هفتم مسابقات مقابل دیگر تیم پایتخت یعنی استقلال تهران قرار می‌گیرد.