بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

ایران ورزشی - 27 تیر 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی ولورهمپتون 0 - منچسترسیتی 0 + پنالتی (اینترنشنال کاپ)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

کوپر: ایران ما را آماده جام ملت‌ها می‌کند
دوشنبه, 19 شهریور 1397 ساعت 15:38
کوپر: ایران ما را آماده جام ملت‌ها می‌کند
سرمربی تیم ملی ازبکستان معتقد است دیدارهای تدارکاتی مثل ایران در راه آماده‌سازی آنها برای جام ملت‌ها کمک زیادی خواهد داشت.

به گزارش "توپ 90"، هکتور کوپر در نشست خبری قبل از دیدار برابر ایران گفت: دومین مسابقه تدارکاتی ما در فیفا دی فردا مقابل ایران برگزار خواهد شد و تصمیم دارم در این بازی هم برخی تاکتیک‌ها را تکرار کنم؛ برنامه‌ای که مد نظر قرار داده‌ام را در این مسابقه هم دنبال می‌کنم و نفرات جدیدی که مقابل سوریه به زمین نرفتند را به بازی می‌فرستم.

او ادامه داد: تمام مسابقات و عملکرد تیم ایران در جام جهانی روسیه را زیر نظر داشتم و مشاهده کردم؛ می‌دانم آنها تیمی قدرتمند هستند که سال‌هاست با کارلوس کی‌روش کار می‌کنند.

سرمربی تیم ملی ازبکستان تصریح کرد: انتظار شروع شدن بازی با ایران را می‌کشم و می‌خواهم تیمم در این دیدار انسجام داشته باشد؛ تیم ملی ازبکستان باید در اینگونه مسابقات خود را آماده حضور قدرتمند در جام ملت‌های آسیا امارات و همچنین جام جهانی قطر کند.

کوپر با تاکید بر اینکه تیم ملی ایران قدرتمند است و باید به آنها احترام بگذاریم، اظهار کرد: دیدار با روسیه برای ما خیلی خوب پیش نرفت ولی با توجه به اینکه این بار هم مقابل چشمان تماشاگران خودی برابر ایران بازی می‌کنیم، می‌خواهیم رضایت هواداران را جلب کنیم.

او با اشاره به تاکتیکی که در این دیدار به کار می‌گیرد، گفت: در دیدار اخیرمان مقابل سوریه، چگونه بازی کردن را تمرین و آزمایش کردیم ولی این موضوع به این معنا نخواهد بود که فردا نمایش تهاجمی خواهیم داشت؛ هر مربی دیدگاه خاص خود را دارد؛ یک مربی فوتبال دفاعی و دیگری علاقه‌مند به نمایش تهاجمی است؛ امیدوار هستم فردا قدرتمند برابر ایران حاضر شویم.