بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

گل - 25 تیر 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی جوانان استقلال 2 - جوانان پرسپولیس 0

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

لیگ برتر بانوان قرعه کشی شد
دوشنبه, 19 شهریور 1397 ساعت 15:30
لیگ برتر بانوان قرعه کشی شد
مسابقات لیگ برتر فوتبال بانوان برگزار شد. این بازی ها از 27 آبان ماه آغاز خواهد شد.

به گزارش "توپ 90"، ساعتی پیش مراسم قرعه کشی مسابقات فوتبال لیگ برتر بانوان برگزار شد و 12 تیم حاضر در این بازی ها حریفان خود را در هفته های مختلف شناختند.


ملوان بندرانزلی، سپاهان اصفهان، ذوب آهن اصفهان، شهرداری بم، شهرداری سیرجان، راه یاب ملل مریوان، سپیدار مازندران، پالایش گاز ایلام، استقلال خوزستان، پارس جنوبی بوشهر، نماینده شیراز و همیاری آذربایجان غربی دوازده تیمی هستند که در این دوره از رقابت ها حضور دارند.


این بازی ها که در ابتدا قرار بود اوایل مهرماه برگزار شود به دلیل برگزاری بازی تیم زیر 19 سال ایران و همینطور اردوی تیم ملی بزرگسالان با تاخیر در روز 27 آبان ماه آغاز خواهد شد.


حضور تیم ملوان بندرانزلی بعد از دو سال انحلال، مهمترین نکته آغاز رقابت های لیگ است. ملوانان امسال پس از اعلام موجودیت دوباره، در رقابت های لیگ یک شرکت کردند و با برتری قاطع خود را به لیگ برتر رساندند.


تیم شهرداری بم به عنوان قهرمان دور قبلی بازی ها، در اولین دیدار خود باید به عنوان مهمان به مصاف تیم پارس جنوبی بوشهر برود. اما مهمترین دیدار هفته اول را می توان بازی دو تیم مدعی شهرداری سیرجان و ملوان بندرانزلی دانست.

برنامه هفته اول این بازی ها بدین ترتیب است:


* نماینده شیراز - راه یاب ملل مریوان


* شهرداری سیرجان - ملوان بندر انزلی


* پارس جنوبی بوشهر- شهرداری بم


* سپیدار مازندران - ذوب آهن اصفهان


* پالایش گاز ایلام - همیاری آذربایجان غربی


* سپاهان اصفهان - استقلال خوزستان