بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

خبر ورزشی - 30 اردیبهشت 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی الاهلی عربستان 2 - پاختاکور ازبکستان 1

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

کی‌روش: مسئله سردار به زودی حل می‌شود
دوشنبه, 19 شهریور 1397 ساعت 14:04
کی‌روش: مسئله سردار به زودی حل می‌شود
سرمربی تیم ملی فوتبال ایران درباره آخرین شرایط تیم ملی ایران قبل از بازی با ازبکستان توضیحاتی ارائه داد.

به گزارش "توپ 90"، کارلوس کی‌روش در نشست خبری قبل از دیدار تدارکاتی مقابل تیم ملی ازبکستان گفت: از فدراسیون فوتبال ازبکستان که روابط دوستانه زیادی با آنها داریم و برای انجام دیدار دوستانه در فیفادی برای ما دعوت‌نامه فرستادند، تشکر می‌کنیم.

او با بیان اینکه فردا مقابل یک تیم قدرتمند مسابقه خواهیم داشت، ابراز کرد: ازبکستان بازیکنان با تجربه و توانمند زیادی زیر نظر هکتور کوپر دارد؛ فکر می‌کنم هواداران فوتبال فردا یک مسابقه زیبا ببینند چراکه هر دو تیم یک بازی خوب و سبک تهاجمی دارند.

سرمربی تیم ملی ایران ادامه داد: ما به مرور زمان برای آماده‌سازی جام ملت‌ها کارمان را آغاز کردیم و الان تعداد زیادی از بازیکنان جوان که آینده تیم ملی را تشکیل می‌دهند، در لیست ما هستند.

کی‌روش درباره موضوع خداحافظی سردار آزمون از تیم ملی گفت: آزمون به دلایلی بعد از جام جهانی خداحافظی کرد ولی او تیم ملی را ترک نکرده است؛ آزمون قبل از اینکه این تصمیم را بگیرد، با من مشورت کرد و به دلایل شخصی نمی‌خواست در مسابقات تیم ملی شرکت کند، اما با این حال فکر می‌کنم بعد از مدتی همه چیز درست خواهد شد.

او در خصوص اهداف ایران در جام ملت‌های آسیا عنوان کرد: ما به دنبال کسب مدال طلا در این رقابت‌ها هستیم و باید در جام ملت‌های امارات، همانند جام جهانی با شور و شوق زیاد شرکت کنیم؛ تیم‌هایی مثل ژاپن و استرالیا نیز به دنبال قهرمانی هستند ولی ما نیز می‌خواهیم به این مهم برسیم.

مسعود شجاعی، کاپیتان تیم ملی ایران نیز در این نشست خبری اظهار کرد: خیلی خوشحال هستیم که در تاشکند حضور داریم و دیدار دوستانه‌ای مقابل ازبکستان خواهیم داشت.

او ادامه داد: بازی‌های ایران و ازبکستان همواره جالب بوده و امیدوار هستم هر دو تیم در مسابقه فردا نمایش خوبی داشته باشند.