بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

ابرار ورزشی - 30 اردیبهشت 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی الاهلی عربستان 2 - پاختاکور ازبکستان 1

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

مطهری:از کودکی جلالی مربی‌ام بوده
دوشنبه, 19 شهریور 1397 ساعت 13:03
مطهری:از کودکی جلالی مربی‌ام بوده
پیکان روزپنجشنبه در یک بازی سخت در جام حذفی با تمام قوا به مصاف پارس جنوبی می رود تا با پیروزی در این بازی خانگی یک گام موثر را در جام حذفی بردارد.

به گزارش" توپ 90" با آغاز دور جدید رقابت های جام حذفی فوتبال ایران دیدار برخی از لیگ برتری ها در این مرحله جذاب و تماشایی خواهد بود و یکی از این مسابقات بی شک بازی دو تیم پیکان و پارس جنوبی است که روزپنجشنبه در ورزشگاه شهرقدس و به میزبانی پیکان برگزار می شود.

حمیدمطهری مربی تیم پیکان درباره شرایط اینروزهای تیمش گفت:« شرایط تیم خوب است و ما بعد از بازی با استقلال خوزستان سه روز تعطیلی به بازیکنان دادیم و تمریناتمان را از دوشنبه هفته قبل شروع کردیم. یک بازی دوستانه هم با سایپا برگزار کردیم، فارغ از نتیجه که یک بر یک مساوی شد از بازی راضی بودیم و بازی تدارکاتی خوبی برایمان بود چرا که توانستیم بازیکنان جوانمان را در این بازی آزمایش کنیم.»


او درباره عملکرد جوانانشان در این بازی گفت:« جوانان خیلی خوبی داریم اما مدل استفاده از این ها خیلی مهم است و باید به موقع باشد. در این دو سه سالی که با این تیم کار کردیم روشمان اینگونه بوده است که بتوانیم به موقع و در شرایط مناسب از این بچه ها استفاده کنیم و فکر می کنم که نتیجه هم گرفتیم.»


دستیار مجید جلالی در رابطه با بازی کردن برخی از بازیکنان این تیم مهران موسوی ، ثاقبی و نریمان جهان هم گفت:« مهران موسوی بعد از آن مصدومیت سنگین الان خیلی بهتر شده است. مهران بازیکن توانمندی است و مصدومیت سختی را پشت سرگذاشته  و الان خداراشکر شرایطش خوب است. مهران موسوی فرصت دارد و باید بهتر از این شود. بازی او  برابر سایپا خیلی نشانه های امیدوارکننده ای داشت اما به مراتب می تواند بهتر از این باشد. بازیکنان خوب دیگری هم داریم از جمله شاهین ثاقبی که او هم مصدوم بود و دوران آسیب دیدگی را پشت سرگذاشته ، سامان نریمان جهان هم خیلی دیر به ما اضافه شد و آن زمان آمادگی لازم را نداشت ، اما بچه ها با تمریناتی که انجام داده اند به شرایط خوبشان نزدیک شده اند.»


او افزود:« باید این موضوع را بگویم که تیم ما بازیکنانی می خواهد که در خدمت تیم و کار تیمی باشند و از همین رو بازیکنانی که بیشتر بتوانند با این روش تطبیق پیدا کنند بیشتر در ترکیب قرار خواهند گرفت. ما بازی های سختی پیش رو داریم مثل همین هفته که باید در جام حذفی به مصاف پارس جم برویم.»


مطهری درباره بازی جام حذفی تیمش برابر پارس جنوبی اضافه کرد:« پارس تیم خوب و قابل احترامی است ، کادرفنی خوبی دارند که از دوستان خوبمان هستند. بازی سختی است و ما سعی کردیم پارس را به خوبی آنالیز کنیم تا براساس آن برنامه هایمان را بریزیم. ما با تمام توانمان به این بازی می آییم چرا که برد در این مسابقه برایمان خیلی مهم است.»


مربی پیکان  در پایان درباره حرف های مجید جلالی در مصاحبه اش که با تمجید از او گفته بود « حمید مطهری آینده فوتبال ، یک مربی با استعداد و یک انسان خیلی صادق است» گفت:« خیلی ممنونم از آقا مجید، امیدوارم لایق تعریف ها باشم . ایشان واقعا به من لطف دارند، آقا مجید از بچگی که من در وحدت بازی می کردم مربی من بوده ، در تیم ارتش ایران نیز من بازیکن ایشان بودم و نایب قهرمان جهان شدیم. الان هم که به عنوان دستیار و همکار با ایشان کار می کنم همیشه سعی  کرده ام صادقه عمل کرده و به باشگاه و سرمربی تیم کمک کنم. در رزومه ام هست که تا امروز با هفت هشت سرمربی کار کردم ، در 5 سال اخیر همیشه با آقا مجید بوده ام و قبل از آن با مربیانی مثل آقای گل محمدی، کربکندی، تارتار کار کرده ام و این آقایان نیز می توانند شهادت بدهند که من همیشه تلاشم را کرده ام که صادقانه و در راستای اهداف سرمربی تیم کار کنم.»