بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

استقلال - 9 آبان 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه‌بازی فنرباغچه 1 - وولفسبورگ 1 (بازی‌دوستانه)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

با مرزبان از نفت مسجد سلیمان تا تیم کارلوس کی روش
دوشنبه, 19 شهریور 1397 ساعت 12:02
با مرزبان از نفت مسجد سلیمان تا تیم کارلوس کی روش
سرمربی جدید نفت مسجد سلیمان از تلاش خود برای دستیابی به اهداف هواداران این تیم خبر داد و مدعی شد برای دستیابی به این اهداف نامه‌ای به ریاست جمهوری نیز ارسال کرده است.

به گزارش "توپ 90"، علیرضا مرزبان بعد از کناره‌گیری عبدالله ویسی روی نیمکت نفت مسجد سلیمان حاضر شده است و امیدوار است بتواند نماینده این شهر را به جایگاه خوبی در جدول فصل هجدهم لیگ برتر برساند. او در گفتگو با برنامه ورزشی رادیو تهران در خصوص آخرین شرایط تیم فوتبال مسجدسلیمان گفت: خدا را شکر شرایط تیم بسیار خوب است. مسائلی که از گذشته به صورت دراماتیک در این تیم بوده است از بین رفته، شرایط مالی تیم خوب است و تا به امروز از سوی باشگاه ۲۰ درصد به بازیکنان پرداخت شده، به هر حال مسائل و مشکلات مالی کوچک است که داریم آن را با مشورت و جلسات متعدد حل می‌کنیم. هیأت مدیره باشگاه مسائل و مشکلات را به جو می‌فرستند که در آن آب روان جاری است تا مشکلات به سرعت از بین برود. مردم خوبی هم پشت سر تیم هستند و از بازیکنان حمایت می‌کنند و این نشان می‌دهد که باید با تلاش دل مردم را شاد کنیم. مسائل مالی آنقدر حاد نیست که نشود حل کرد.


به ریاست جمهوری نامه نوشتم


اتحاد خوبی بین مردم و مسئولان شهری وجود دارد. احساس خوبی دارم و فکر می‌کنم با مدیریت باید این بحران حل کرد. اگر نتایج خوبی بگیریم باعث می‌شود مردم شاد شوند؛ چراکه مردم مسجدسلیمان لیاقت خوبی دارند. شهری که به عنوان اولین شهری است که در آن فوتبال بازی شده است، شهر نفت و گاز، باید شرایط خوبی داشته باشد. من نامه‌ای را برای رئیس‌جمهور ارسال کردم تا کمی به فکر شهر مسجد سلیمان باشد. ما نیاز داریم تا یک فرودگاه داشته باشیم، مردم شهر مسجدسلیمان ساعت‌ها از جاده مرگ به سمت سمت اهواز می‌روند تا به فرودگاه برسند که این جاده بسیار خطرناک است. امیدوارم به این مسائل رسیدگی شود تا مشکلات حل شود. اگر مشکل فرودگاه بهتر شود مطمئناً بسیاری از مسائل و مشکلات مردم مسجدسلیمان هم حل خواهد شد.


باید با قدرت در ادامه ظاهر شویم


ما شب گذشته تا ساعت یک بامداد با هیأت مدیره جلسه‌ای داشتیم. این بحث‌هایی که در جلسه می‌شود بیشتر مسائل فنی است، ما برنامه داریم تا از لحاظ بدنی و تاکتیکی بهتر شویم. باید با قدرت ظاهر شویم. ارتباط خیلی خوبی بین بازیکنان، کادر فنی و مدیریت وجود دارد. این اتفاق و همدلی باعث می‌شود تا رفته رفته بهتر شویم.


واکنش به لغو جدال با استقلال در جام حذفی


من نسبت به اجرای قانون همیشه پایبند هستم، هرچه قانون بگوید اجرا می‌کنم، باید دید فیفادی و فیفا در این خصوص اگر می‌گویند بازی انجام نشود طبق قانون نباید برگزار شود. البته اجرای قانون شامل حال همه می‌شود. به هر حال اگر این بازی لغو شده است ما ناراحت نیستیم، برای تیم محبوب استقلال هم آرزوی موفقیت می‌کنم و امیدوارم در آسیا هم نتیجه مطلوب کسب کنند.


شرایط تیم ملی با کارلوس کی روش


همیشه این شرایط سخت وجود داشته است، اما این مسائل مسائل فنی نیست بلکه با توجه به شرایطی که در کشور وجود دارد بیشترین مشکلاتی که برای تیم ملی به وجود می‌آید به خاطر مسائل سیاسی است. نمی‌توانیم لباس، اردو مهیا کنیم و حتی نمی‌توانیم یک بازی دوستانه خوب برگزار کنیم. همیشه در گذشته این مثال وجود داشته که می‌گویند انسان‌های بزرگ می‌توانند در شرایط سخت کارهای بزرگی انجام دهند. ما شرایط سخت را داریم، باید با تلاش کار بزرگی انجام بدهیم.


مشکلات اقتصادی ما به سرمربی تیم ملی مربوط نیست


وقتی نمی‌توانیم اردوی مناسب‌ و بازی تدارکاتی خوبی برگزار کنیم باید با قدرت و توان بالا جلو برویم تا بتوانیم کار بزرگی انجام دهیم. بهترین راه‌حل مبارزه است. ما فقط می‌توانیم در بحث فنی در مورد کادر فنی صحبت کنیم، اما مسائل سیاسی و مسائل مالی به افراد دیگری مربوط است اما باید هم‌قسم شویم تلاش کنیم تا نتایج خوبی کسب کنیم.