بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

ایران ورزشی - 23 آبان 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه فوتسال بانوان پارس آرا 3 - مس رفسنجان 16

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

ایران – برزیل؛ کی روش موافق نیست
دوشنبه, 19 شهریور 1397 ساعت 11:08
ایران – برزیل؛ کی روش موافق نیست
حمیرا اسدی، رئیس دپارتمان امور بین الملل فدراسیون فوتبال دیروز گفته بود پروسه بازی با برزیل از سوی سفارت ایران در برزیل در حال پگیری است.

به گزارش "توپ 90"، این در حالی است که کی روش خطاب به دپارتمان کمیته تیم های ملی گفته با برگزاری این بازی در تهران موافق نیست و به اعتقاد وی این بازی هیچ کمکی به تیم ملی نمی کند.
کی روش پیش از این هم در مصاحبه های خود گفته بود چنین بازیهایی اگر قرار باشد با هزینه از سوی فدراسیون فوتبال همراه باشد به ضرر فوتبال ایران خواهد بود چرا که این پول ها می تواند در داخل به تهیه امکانات اختصاص یابد.


سرمربی تیم ملی پیش از ترک تهران در مورد بازی با آرژانتین هم موضع گرفت و گفت: اگر پیشنهاد برگزاری این بازی به فدراسیون فوتبال به همراه 600 هزار دلاری که قرار است به تیم ملی داده شود، صحت داشته باشد، من حاضرم تا دبی روی زانو راه بروم.


فدراسیون فوتبال هم پیش تر از مخالفت کارلوس کی روش با برگزاری این بازی پرده برداشته بود. اما همان طور که اشاره شد دیروز حمیرا اسدی گفته برگزاری این بازی در تهران از سوی فدراسیون فوتبال در حال پیگیری است. آخرین بار تیم ملی در دبی به مصاف تیم ملی برزیل رفته بود و دراین بازی دوستانه افشین قطبی روی نیمکت تیم ملی نشسته بود.