بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

خبر ورزشی - 3 تیر 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی کرواسی 3 - انگلیس 3 (زیر 21 سال اروپا)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

قلعه نویی: پرسپولیس با 2 میلیون دلار من را می خواست!
دوشنبه, 19 شهریور 1397 ساعت 09:20
قلعه نویی: پرسپولیس با 2 میلیون دلار من را می خواست!
امیر قلعه نویی، مربی تیم سپاهان در تازه ترین مصاحبه خود فاش کرده است در زمان مدیریت رویانیان در تیم پرسپولیس از این تیم پیشنهاد کار دریافت کرده است. 

به گزارش "توپ 90"، طبیعتا ارایه این پیشنهاد از سوی مدیر عامل وقت باشگاه پرسپولیس یک پیشنهاد اشتباه و احساسی بود و حتی اگر امیر قلعه نویی به این پیشنهاد پاسخ مثبت می داد نمی توانستیم شاهد حضور مربی آبی در جمع سرخپوشان باشیم چرا که طرفداران پرسپولیس این حضور را قبول نمی کردند. 


امیر قلعه نویی در مصاحبه با خبرگزاری مهر این چنین حرف زده است: « این جزو اسرار زندگی ام بود و نمی خواستم آن را باز کنم . سال ۹۲ آقای رویانیان مدیرعامل پرسپولیس بود و فوتبال به او ظلم کرد. آن سال در استقلال بودم و رویانیان پیشنهادی داد که حدودا دو میلیون دلار بود. من، رویانیان و امیری مدیرعامل نساجی در جریان این موضوع بودیم. زمانی بود که قهرمان ایران شده بودیم و استقلال هم در آسیا صعود کرده بود. این رقم بالایی بود و رکورد لیگ را می شکست. به رویانیان گفتم همه دوست دارند مربی پرسپولیس شوند. پرسپولیس تیم بسیار بزرگی است. همین الان هم تماشاگران بزرگی دارد. به رویانیان گفتم اگر در استقلال یک نفر هم مرا دوست داشته باشد، به خاطر آن یک نفر به پرسپولیس نمی آیم. رویانیان از من تشکر کرد و گفت رسم پهلوانی هنوز هست.»


و البته کاملا طبیعی بود امیر قلعه نویی به این پیشنهاد پاسخ منفی دهد به این خاطر که او خود را مربی ای از جنس آبی می داند و این موقعیت را قطعا با پول عوض نخواهد کرد. هر چند او در این مسیر همواره با پیشنهادات مالی خوبی مواجه شده است. حتی در روزهایی که مجبور به جدایی از استقلال شد. کسب 5 قهرمانی در لیگ برتر به همراه استقلال امیر قلعه نویی را به پر افتخارترین مربی لیگ برتر و چه بسا گران ترین مربی ایرانی این مسابقات تبدیل کرده است.


اما رویانیان در پاسخ به این سؤال که آیا شما در زمان مدیریت پرسپولیس چنین پیشنهادی به قلعه‌نویی داده بودید تنها به این جمله بسنده کرد که انشاالله سربلند و موفق باشید.


او که با خبرگزاری آنا صحبت می کرد در مورد اینکه این حرف را آقای قلعه‌نویی رسماً تأیید کرده است، گفت: بنده مصاحبه قلعه‌نویی را ندیده‌ام، ابتدا باید ببینم و بعد در مورد آن اظهارنظر کنم، امیدوارم همیشه موفق باشید.


مدیرعامل اسبق پرسپولیس در خصوص اینکه این صحبت قلعه‌نویی بعد از پنج سال دوباره ذهن‌ها را متوجه مدیریت شما در پرسپولیس کرده است و هواداران سرخابی دوست دارند نظر شما را در این مورد بدانند، بیان کرد: همانطور که گفتم ابتدا باید مصاحبه قلعه‌نویی را دقیق بخوانم، بعداً در این خصوص صحبت خواهم کرد.