بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

هدف - 31 تیر 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه‌بازی فنرباغچه 1 - وولفسبورگ 1 (بازی‌دوستانه)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

توضیح مدیر عامل فولاد درباره برکناری پورموسوی
یکشنبه, 18 شهریور 1397 ساعت 16:23
توضیح مدیر عامل فولاد درباره برکناری پورموسوی
مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان درباره جزئیات برکناری سیروس پورموسوی، نرسیدن به اهداف باشگاه فولاد را عامل این اتفاق قلمداد کرد.

به گزارش توپ 90، هفته گذشته باشگاه فولاد خوزستان به شکل ناگهانی خبری را منتشر کرد که برای اهالی فوتبال تا حدودی تعجب برانگیز بود. هیئت مدیره فولاد پس از جلسه ای اعلام کرد که دیگر با سیروس پورموسوی همکاری نمی کند و برای ادامه لیگ به دنبال سرمربی دیگری خواهد رفت.

در همین راستا حبیب الله رضایی مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان در گفت و گو با توپ 90 در خصوص دلیل تصمیم این باشگاه مبنی بر قطع همکاری با پورموسوی اظهار داشت: این تصمیمی بود که هیئت مدیره باشگاه اتخاذ کرد. حتما دلیلی برای آن وجود داشته که بین ما و سرمربی تیم است و پس از صحبت هایی که با ایشان داشتیم، چنین نتیجه ای گرفتیم.

او در ادامه گفت: با توجه به یک سری اهداف که در باشگاه وجود داشته و فضایی که در آن حرکت می کرده، این اتفاق افتاد. جلساتی هم با آقای پورموسوی در این باره داشته ایم. قرار ما بر این شد که به جزئیات مسئله نپردازیم و از زحمات ایشان تشکر کنیم.

رضایی افزود: این تصمیم را هیئت مدیره گرفت و به من گفتند که به عنوان مدیر عامل ابلاغ کنم.


مدیرعامل فولاد درباره اینکه تصمیم مذکور فقط از سوی هیئت مدیره بوده یا نظر خود او نیز بوده، گفت: من هم به هر حال یک عضو از هیئت مدیره هستم.