بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

ایران ورزشی - 30 خرداد 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی آلمان 6 - صربستان 1 (زیر 21 سال اروپا)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

سپاهان طی سه هفته ذوب‌آهن را دبل کرد
یکشنبه, 18 شهریور 1397 ساعت 18:42
سپاهان طی سه هفته ذوب‌آهن را دبل کرد
تیم فوتبال سپاهان در دیداری تدارکاتی و با تک گل رضا دهقانی مقابل ذوب آهن به برتری رسید.

به گزارش "توپ 90"، کمتر از سه هفته پیش بود که دو تیم سپاهان و ذوب آهن در لیگ برتر به مصاف هم رفتند و شاگردان امیرقلعه نویی در یک دیدار جذاب و تماشایی موفق به کسب پیروزی 2 بر 1 برابر همشهری خود شدند.


در فاصله تعطیلات لیگ برتر و در شرایطی که تیم ملی آماده برگزاری بازی دوستانه برابر ازبکستان می شود، سپاهان و ذوب آهن که با نفرات کامل خود تمرین می کنند، امروز در دیداری دوستانه به مصاف هم رفتند که در پایان طلایی پوشان با تگ گل رضا دهقانی که در نیمه اول  و روی پاس ولادیمیر کومان به دست آمد، مقابل حریف خود به برتری رسیدند.


در این مسابقه که در کمپ اختصاصی سپاهان و بدون حضور هواداران برگزار شد، هر دو تیم به دنبال رفع نقاط ضعف خود و بازی دادن به بازیکنانی بودند که کمتر به آنها در رقابت های لیگ برتر بازی رسیده بود.


این مسابقه در پایان با نتیجه یک بر صفر به سود سپاهان خاتمه یافت تا برای دومین مرتبه طی سه هفته اخیر امید نمازی مقابل امیرقلعه نویی مغلوب شده باشد.


ساسان انصاری که در نیمه دوم برای سپاهان به زمین آمده بود، در دقایق پایانی بازی توسط داور مسابقه از زمین مسابقه اخراج شد.


سپاهان و ذوب آهن در جام حذفی با قرعه های متفاوتی روبرو شده اند؛ سپاهان به مصاف شهرداری ماهشهر می رود که این روزها شرایط خوبی در جدول لیگ یک ندارد ولی ذوب آهن در دیداری دشوار باید به مصاف شاگردان یحیی گل محمدی برود که در هفته ششم در اصفهان برابر آنها قرار گرفتند و با نتیجه 2 بر 1 بازنده شدند.