بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

گل - 25 آذر 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بسکتبال شهرداری گرگان 81 - شیمیدر تهران 64

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

مهمترین تغییر ذوبی‌ها در دربی تدارکاتی
یکشنبه, 18 شهریور 1397 ساعت 18:30
مهمترین تغییر ذوبی‌ها در دربی تدارکاتی
شاگردان امید نمازی امروز در دیداری تدارکاتی به مصاف سپاهان رفتند. ذوبی ها در این بازی با زوج دفاعی جدید به میدان رفتند. 

به گزارش "توپ 90"، ذوبی ها در حالی دیدار امروز خود برابر سپاهان را آغاز کردند که امید نمازی ترجیح داد از زوج دفاعی جدیدی در قلب خط دفاع خود استفاده کند. در حالی که محمد نژادمهدی و وحید محمدزاده در ادامه فصل قبل، در لیگ هجدهم نیز برای سبزپوشان به میدان رفتند این روزها دو رقیب دیگر را برای حضور در ترکیب اصلی در کنار می بینند. 


هادی محمدی که چند بازی پیش از توانست به بهبودی کامل دست پیدا کند در دو دیدار اخیر موفق شد خود را به ترکیب اصلی تیم برساند. او که در ابتدا جایگزین محمدزاده محروم شد پس از بازی خوبی که از خود به نمایش گذاشت امروز نیز در قلب دفاع ذوبی ها به میدان رفت و همین موضوع نشان می دهد امید نمازی روی او حساب ویژه ای باز کرده است. 


نفر دوم این زوج اما بازیکنی است که در صورت حفظ آمادگی می تواند به کار ذوبی ها بیاید. عارف غلامی جوان که پیش از در عضویت باشگاه سپاهان قرار داشت در ابتدای فصل از جمع آنها جدا شد و پس از چندی پیراهن دیگر تیم اصفهانی را به تن کرد. او امروز برای اولین بار در ترکیب ذوبی ها به میدان رفت و در صورتی که بتوانند هماهنگی بالایی با دیگر بازیکت قلب دفاعی از خود به نمایش بگذارد قطعا در بازی های پیش رو به میدان برود. 


با این حساب باید دید ترکیب مورد نظر تا چه اندازه می تواند از پس وظایف محوله بربیاید و عملکرد این زوج در بازی تدارکاتی امروز می تواند متضمن ادامه حضور آنها در ترکیب اصلی باشد؟ این در حالیست که نژادمهدی محمدزاده با وجود آنکه مدافعان بی اشتباهی نبودند به دنبال کسب موقعیت هستند تا بتوانند باز هم خود را به ترکیب اصلی ذوبی ها برسانند.