بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

گل - 25 آذر 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی اینتر 0 - ساسولو 0 (گزارش اختصاصی)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

سید مجید در جست و جوی پاسخ سوال بحث برانگیز
یکشنبه, 18 شهریور 1397 ساعت 18:36
سید مجید در جست و جوی پاسخ سوال بحث برانگیز
مدافع تیم ملی امروز یکی از بازیکنانی بود که در حاشیه تمرین به سوالات خبرنگاران پاسخ داد.

به گزارش "توپ 90"، تمرین تیم ملی فوتبال امروز از ساعت 10 صبح در ورزشگاه آزادی برگزار شد و بازیکنان ملی پوش آخرین تمرین پیش از پرواز به سمت ازبکستان را انجام دادند.

در تمرین امروز هم مانند سایر روزهای قبل، سه بازیکن از سوی کارلوس کی روش برای مصاحبه با خبرنگاران انتخاب شدند. یکی از این نفرات سید مجید حسینی، مدافع تازه لژیونر شده فوتبال ایران و ستاره جدید ترابزون اسپور ترکیه بود. 

مجید حسینی در حاشیه تمرین امروز در حالی به سمت خبرنگاران رفت که می دانست در کنار سوالات روتین که از سایر بازیکنان هم پرسیده می شود، با یک پرسش خاص از سوی خبرنگاران کنار زمین روبرو خواهد شد. ماجرای تعویض او و ورودش به زمین در دیدار مقابل مراکش در جام جهانی، یکی از جالب ترین حواشی فوتبال ایران بود و پس از اینکه او در برنامه تلویزیونی ماجرا را تعریف کرد، سروصدای زیادی بین مردم به پا کرد.

اما کارلوس کی روش پس از گذشت نزدیک به 3 ماه از جام جهانی، هفته گذشته در تلویزیون گفت که اصلا چنین اتفاقی نیافتاده و تعویض به شکل عادی و روتین مثل همیشه انجام شده است.

به همین دلیل خبرنگارها منتظر بودند تا امروز همین موضوع را سوژه سوال از این مدافع ملی پوش قرار دهند. نکته جالب اینکه حسینی در جواب به این سوال پاسخ خیلی کوتاهی داد و گفت که آن قضیه شوخی بوده است.

عکس از احمد معینی جم