بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

خبر ورزشی - 2 اردیبهشت 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی لوکوموتیو تاشکند 1 - الاتحاد عربستان 1

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

مصطفوی: ملی‌پوش زیاد به نفع استقلال تمام می‌شود
یکشنبه, 18 شهریور 1397 ساعت 18:34
مصطفوی: ملی‌پوش زیاد به نفع استقلال تمام می‌شود
مربی سابق استقلال می گوید حضور بازیکنان ملی پوش پرتعداد به نفع تیمش است.

صالح مصطفوی در این باره به "توپ 90" گفت: ملی پوش زیاد برای یک تیم در مجموع مثبت است چون شخصیت تیم در سطح بالاتر قرار می گیرد و بازیکنان انگیزه زیادی دارند. ما جام ملت ها را در پیش داریم و طبیعی است بازیکنان انگیزه زیادی دارند تا با درخشش خود بتواندند در این مسابقات شرکت کنند. 

او ادامه دارد: به عنوان مثال وریا غفوری چون می خواست به  جام جهانی برود دید که چقدر فصل قبل خوب و پرانگیزه بازی کرد. بنابراین بازیکنی مثل آرمین سهرابیان که برای اولین بار به تیم ملی دعوت شده است،  بسیار در ادامه بازی ها انگیزه خواهد داشت و این به نفع استقلال است. 


مربی سابق استقلال در مورد خستگی بازیکنان که از اردوی تیم ملی بر می گردند  هم می گوید: از بعد خستگی هم باید بگویم  اگر کادرفنی تیمی که ملی پوش زیادی دارد بتواند ریکاوری بازیکنان را به خوبی انجام بدهد  و نگاه کلی داشته باشد و به تک بازی توجهی نداشته است، این موضوع در نهایت به نفع تیمش تمام می شود.


مصطفوی در پاسخ به این سوال که آیا 4 روز زمان مناسبی برای ریکاوری بازیکنان ملی پوش استقلال است یا نه هم گفت: الان استقلال روز گذشته بازی دوستانه گذاشته است، فرض کنید استقلال با ازبکستان بازی می کرد، آیا این بازی دوستانه بهتری نبود؟ بازیکنان استقلال با تیمی مثل ازبکستان بازی می کنند  و چهار روز زمان خوبی برای آماده شدن آنها برای بازی با السد است. یک مربی می تواند 48 تا 72 ساعت بازیکنانش را ریکاوری کند و با یکی دو تمرین اهداف تاکتیکی خود را به آنها گوشزد کند و بعد هم بازیکنانش را سلامت و شاداب در اختیار داشته باشد.