بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

پیروزی - 2 مرداد 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی بارسلونا 1 - چلسی 2

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

تهیدست: بدون شرایط ایده‌آل به مصاف پرسپولیس می‌رویم
یکشنبه, 18 شهریور 1397 ساعت 18:09
تهیدست: بدون شرایط ایده‌آل به مصاف پرسپولیس می‌رویم
مدافع تیم سپیدرود رشت معتقد است مسابقات لیگ برتر از هفته هفتم برای آن‌ها شروع می‌شود و به دنبال حفظ آبروی تیمشان هستند. 

به گزارش "توپ 90"، میثم تهیدست، مدافع تیم سپیدرود رشت در خصوص دیدار تیمش  با صنعت نفت آبادان و کسب نتیجه تساوی برابر این تیم گفت:  بازی ما را همه دیدند و کاملا واضح بود که با حضور آقای کریمی همه بازیکنان از نظر روحی و روانی در بهترین شرایط  قرار دارند و توانستیم بازی خوبی هم انجام بدهیم و نکته مثبت بازی این بود که پس از پنج هفته که عملکرد خوبی در خط دفاعی نداشتیم، دروازه‌مان را بسته نگه داشتیم.  قبلا در کار تیمی و انفرادی انسجام لازم را نداشتیم و امیدواریم در آینده چنین اشتباهاتی انجام ندهیم. شرمنده طرفدارانمان هم شدیم که در همه‌ی بازی‌ها با تمام وجود از ما حمایت کردند و شرایط سختی را تجربه کردند.


مدافع سرخپوشان افزود: با قدرت به امید خدا از فردا تمرینات را آغاز می‌کنیم تا نتایج هفته‌های گذشته را جبران کنیم. از دقیقه 60 به بعد حتی نای حمله کردن در زمین خودمان را هم نداشتیم و به نظرم اگر بدنسازی کافی داشتیم حداقل امتیازهای خانگی را از دست نمی‌دادیم و سپیدرود قعر جدول نبود.


تهی دست درباره تعطیلات لیگ برتر و انجام تمرینات به همراه علی کریمی گفت: به اعتقادم از هفته هفتم لیگ دوباره برای ما آغاز می‌شود. به آینده امیدواریم و در تعطیلات تمرینات پرفشار با برنامه تعیین شده را پیگیری می‌کنیم تا هوادارانمان را شاد کنیم. مشکلات پیش از آغاز فصل بیشترین خسارت را به ما وارد کرد و از این به بعد امیدوار به اتفاقات خوب هستیم و هرچه که گذشته یک لیگ دیگر بوده و ما دوباره استارت می‌زنیم.


او درباره اینکه پس از تعطیلات باید با پرسپولیس مصاف بدهند گفت: نمی‌توان گفت با شرایط ایده آل به این بازی می‌رسیم چون یک بازی در جام حذفی داریم و چند روز بعد با پرسپولیس بازی می‌کنیم. ما مطمئنیم تمرینات دقیقی پشت سر می‌گذاریم و در این دیدار از آبرو و حیثیت سپیدرود دفاع خواهیم کرد.