بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

استقلال - 9 آبان 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه‌بازی فنرباغچه 1 - وولفسبورگ 1 (بازی‌دوستانه)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

هافبک نارضی سپاهان کاپیتان شد (عکس)
یکشنبه, 18 شهریور 1397 ساعت 17:28
هافبک نارضی سپاهان کاپیتان شد (عکس)
جلال علی محمدی که در هفته های اخیر قصد ترک سپاهان را داشت، امروز به عنوان کاپیتان طلایی پوشان مقابل ذوب آهن راهی میدان شد.

به گزارش "توپ 90"، جلال علی محمدی که فصل گذشته نمایش های خوبی با سپاهان داشت، شاید انتظار نیمکت نشینی در فصل جدید را نداشت و به همین دلیل بود که پس از دیدار برابر ذوب آهن که دومین حضور خود را در لیگ هجدهم تجربه می کرد، نزد امیرقلعه نویی رفت و به دلیل دقایق کمی که به میدان رفته بود گلایه کرد و سرمربی سپاهان هم او را در اختیار باشگاه قرار داد.


علی محمدی در دیدار برابر تراکتورسازی به همین دلیل در اردوی تیم حضور نداشت و در مقابل پارس جنوبی جم اگرچه پس از صحبت با مدیران باشگاه برای بازگشت به تیم متقاعد شده بود، اما توسط قلعه نویی مورد استفاده قرار نگرفت.


بازیکن سابق صبای قم که پس از حضور ویسی به سپاهان تیم سابق خود بازگشت، امروز در دیدار دوستانه برابر ذوب آهن در ترکیب اصلی طلایی پوشان قرار گرفت و به دلیل عدم حضور مهدی کیانی و حسین پاپی بازوبند را هم به بازو بست تا شاید این اتفاق پایانی باشد بر ماجراهای تلخی که این بازیکن پس از دیدار برابر ذوب آهن در هفته چهارم لیگ تجربه کرده بود.