بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

خبر ورزشی - 5 اردیبهشت 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بسکتبال هیوستون راکتس - یوتاجاز

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

فکری و چالش دستیابی به رویای بزرگ بوشهری‎ها
یکشنبه, 18 شهریور 1397 ساعت 15:54
فکری و چالش دستیابی به رویای بزرگ بوشهری‎ها
سرمربی شهرداری بوشهر برخلاف دو فصل گذشته نتوانسته شروع درخشانی را به نام خود کند.

به گزارش "توپ 90"، محمود فکری که سومین فصل حضورش روی نیمکت مربیگری در لیگ دسته اول را پشت سر می گذارد این بار در بوشهر حاضر شده تا رویای جنوبی ها را برای حضور در لیگ برتر برآورده کند. او البته برخلاف دو فصل گذشته که شروع های موفقی با دو تیم نساجی مازندران و نفت مسجدسلیمان به نام خود کرده بود، در بوشهر شرایط متفاوتی را پشت سر می گذارد.


فکری طی 4 هفته اخیر با شهرداری بوشهر بعد از تساوی ارزشمند مقابل گل گهر در هفته دوم مقابل بادران نیز با تساوی به کار پایان داد و یک پیروزی  3 گله برابر شهرداری تبریز آنها را 5 امتیازی کرد. اما شرایط در این  هفته برخلاف انتظار آنها پیش رفته است و یک شکست ناامیدکننده برابر فجر آنها را از دستیابی به رده بالای جدول ناکام گذاشت تا محمود فکری برخلاف دو فصل اخیرش در این لیگ نتواند آنچنان پرقدرت لیگ را دنبال کند. هرچند دستیابی به 5 امتیاز طی 4 هفته نیز چندان برای تیم محبوب بوشهری ها بد به نظر نمی رسد و باید دید آنها در ادامه مسیر پرچالش لیگ دسته اول قادر خواهند بود به رویای صعود نزدیک شوند یا خیر.


محمود فکری در فصل گذشته با نفت مسجدسلیمان و دستیابی به رکورد بیشترین حضور در صدرجدول در نهایت راهی لیگ برتر شد و البته ترجیح داد با توجه به مشکلات مالی این تیم از قبول هدایتش در لیگ برتر خودداری کند. این مربی در پایان فصل گذشته نیز عنوان برترین مربی لیگ دسته اول را به خود اختصاص داد و اکنون همه در بوشهر چشم به سهمیه ای دوختند که امیدوارند با تفکرات او به آن دست یابند.