بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

ابرار ورزشی - 29 تیر 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی نورنبرگ 1 - پاری سن ژرمن 1 ( دوستانه )

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

بغض مسجدسلیمان با هت‌تریک شکست
یکشنبه, 18 شهریور 1397 ساعت 15:52
بغض مسجدسلیمان با هت‌تریک شکست
نفت مسجدسلیمان یکی از عجیب ترین رکوردهای لیگ هجدهم را به نام خود زده است. آنها تنها تیمی هستند که پس از گذشت شش هفته هنوز نتوانستند دروازه حریفان خود را باز کنند.

به گزارش "توپ 90"، نفتی های مسجد سلیمان که این روزها روی نیمکت خود شاهد تغییر و تحولاتی هستند یکی از عجیب ترین رکوردهای منفی مربوط به لیگ هجدهم را به نام خود زدند. طلایی پوشان تاکنون و پس از برگزاری شش دیدار موفق به گلزنی و باز کردن دروازه هیچ کدام از حریفان خود نشدند و بنابراین طبیعی است که در روزهای تعطیل به دنبال برطرف کردن این نقص باشند.

نفتی ها که روز گذشته در دیداری تدارکاتی به میدان رفتند توانستند با نتیجه به دست آمده امیدوار به پایان طلسم خود شوند. نفتی ها در این دیدار موفق شدند با حساب سه بر یک به پیروزی برسند و جالب اینکه هر سه گل این تیم توسط پیمان میری به ثمر رسید تا هواداران تیم با وجود اوضاع به هم ریخته روی نیمکت، برای آغاز بازی های لیگ برتر امیدوار کند.

پیمان میری هافبک - مهاجم موفق نفتی ها که فصل گذشته نیز در صعود این تیم به لیگ برتر نقش قابل توجهی داشت پیش از این برای تیم های نساجی، سیاه جامگان و صنعت نفت آبادان نیز به میدان رفته و یکی از امیدهای مسجدسلیمانی ها برای دروازه رقبا محسوب می شود.