بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

ایران ورزشی - 25 تیر 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه فوتسال شهروندساری 3 - فرش آرامشهد 3

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

تیم بدون باخت در رده دوازدهم جدول!
یکشنبه, 18 شهریور 1397 ساعت 14:57
تیم بدون باخت در رده دوازدهم جدول!
تیم فوتبال ملوان بندرانزلی بدون باخت در رقابت‌های لیگ دسته اول به کار خود ادامه می‌دهد.

به گزارش "توپ 90"، ملوانی‌ها با هدایت فرهاد پورغلامی رقابت های امسال را با 6 امتیاز منفی آغاز کردند اما نمایش خوب انزلی چی ها در شروع مسابقات هواداران این تیم را به روزهای بهتر امیدوار کرد.

تیم پرافتخار سابق فوتبال ایران که روزگاری سایه به سایه با قدرت ها به دنبال دستیابی به افتخار بود، اکنون سومین فصل پیاپی خود در لیگ دسته اول را به امید بازگشت به جمع لیگ برتری ها دنبال می کند. آنها که به واسطه مدیریت های غلط و عدم توجه فصل را با 6 امتیاز منفی آغاز کرده بودند با پورغلامی توانستند آن را به صفر رسانده و 2 پیروزی برای جبران آن و امیدواری هواداران به دست بیاورند. با این حال دو هفته اخیر اما چندان بر وفق مراد آنها پیش نرفت و دو تساوی ملوانی ها را با دو امتیاز در رده دوازدهم قرار داده است. رده ای که تنها سوءمدیریت سابق در آن نقش داشته و دستیابی به دو پیروزی و دو تساوی می توانست آنها را در قواره مدعی صعود در همین ابتدای راه قرار دهد.


با این حال فرهاد پورغلامی و شاگردانش که اکنون پژمان نوری را نیز در کنار خود نمی بینند چشم به دیدارهای پرفشار آینده دوخته اند و اینکه انزلی بار دیگر در لیگ برتر صاحب نماینده شود. پژمان نوری شماره 8 دوست داشتنی این تیم، هفته گذشته با اعلام خداحافظی اش از ملوان در سن 38 سالگی به دوران پرخاطره اش در جمع انزلی چی ها پایان داد.


با این حال اکنون قوی سپید با هدایت فرهاد پورغلامی و ستاره های گمنامش همچون وحید حیدریه، شهریار مغانلو، بابک مرادی، عظیم گوگ و ... باید دید قادر به برآورده کردن آرزوی بندرنشینان گیلانی خواهند بود یا خیر؟