بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

پیروزی - 24 آبان 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی اسلوونی 1 - نروژ 1

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

روزهای تلخ ماهشهری‎ها با مهابادی
یکشنبه, 18 شهریور 1397 ساعت 15:14
روزهای تلخ ماهشهری‎ها با مهابادی
 شهرداری ماهشهر برخلاف فصل گذشته این بار با قعرنشینی لیگ دسته اول را دنبال می کند. 

به گزارش توپ 90، نماینده ماهشهر که فصل گذشته به لیگ دسته اول صعود کرده بود با هدایت کوروش موسوی روزهای ابتدایی فصل را با شگفتی در صدر جدول حاضر شد و این امیدواری بزرگ را در بین هوادارانش شکل داد تا شانس حضور در لیگ برتر را نیز به نام خود کند. هرچند آنها در ادامه نتوانستند این روند را حفظ کنند و فصل را در میانه جدول به پایان رساندند.


ماهشهری ها این بار به سراغ داود مهابادی رفتند که او نیز روزهای عجیبی را در فصل گذشته پشت سر گذاشته بود، ترک تازی با برق نوین شیراز در نیم فصل اول و در ادامه روزهای تلخ با نساجی مازندران و همچنین سیاه جامگان مشهد عملکرد این مربی را در فصل گذشته شکل داده بود. شهرداری اما امیدوار بود با این مربی باتجربه بتواند شانس خود برای دستیابی به سهمیه صعود را افزایش دهد. هرچند این اتفاق طی 4 هفته ابتدایی به بدترین شکل ممکن برای آنها در حال شکل گیری است و آنها با 3 شکست پیاپی و بدون گل زده انتهای جدول را از آن خود کرده اند. 


مهابادی البته در پایان بازی این هفته خود مقابل تیم سابق خود (آلومینیوم اراک) در شرایطی شکست خورد که به شدت نسبت به عملکرد داوری شاکی بود و در اظهاراتی تند امید سعیدفر، قاضی میدان را مورد حمله قرار داد: این داور، داور سلامتی نیست. وقتی به جای اخراج بازیکن حریف، کارت زرد نشان می‌دهی، «شیله پیله» داری و آدم درستی نیستی! قسم می‌خورم که داور این بازی فرد درستی نیست!


با این حال عدم دستیابی ماهشهری ها به امتیاز و ناکامی در گلزنی مساله ای است که کادرفنی و در رأس آن داود مهابادی باید بیش از این ها به دنبال برطرف کردن آن باشد و سرنوشتی مشابه دو تیم اخیر خود را این بار در شهرداری تجربه نکند.